پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت

تاریخ: 27 بهمن 1392

نتایج قرعه کشی پیش ثبت نام های عتبات فردا اعلام می شود

سرپرست اداره کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: نتایج قرعه‌کشی پیش ثبت نام‌های جدید اعزام به عتبات عالیات فردا اعلام می‌شود و ۳۳۰ هزار زائر تا خرداد سال ۹۳ به کربلای معلی اعزام می‌شوند.

 

محسن نظافتی گفت: نتایج پیش ثبت نام‌های جدید اعزام به عتبات عالیات که تا 25 بهمن انجام شده است، فردا اعلام و اولویت‌های اعزام مشخص می‌شود.

وی ادامه داد: بیشتر افرادی که در این دوره از پیش ثبت نام‌ها شرکت کرده‌اند متقاضی اعزام به کربلای معلی در ایام عید نوروز هستند اما اولویت‌های شماره یک، دو و سه اولویت هایی هستند که بیشتر احتمال اعزام آنها در ایام نوروز وجود دارد.

سرپرست اداره کل عتبات عالیات سازمان حج تصریح کرد: در مجموع 330 هزار نفر در این دوره از پیش ثبت نام‌ها شرکت کرده‌اند و مجموع اعزام‌ها نیز تا پایان خرداد سال 93،  330 هزار نفر خواهند بود.

نظافتی اظهار داشت: در ایام عادی در روز 80 دستگاه اتوبوس به کربلای معلی اعزام می‌شوند که در ایام نوروز با 50 درصد افزایش روزی 120 دستگاه اتوبوس اعزام می‌شود.

نتیجه قرعه کشی پیش ثبت نام عتبات عالیات و زمان قطعی کردن ثبت نام هر یک از اولویت‌ها فردا 28 بهمن در سامانه اینترنتی http://atabat.haj.ir اعلام می‌شود.

روتیتر