پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت

تاریخ: 16 آذر 1393

اعزام 16354 زائر از استان آذربایجان شرقی به عمره در مرحله اول اعزامها


عملیات پرواز و اعزام زائرین عمره مفرده استان آذربایجان شرقی با بدرقه مسئولین امر و مدیر حج و زیارت استان در روز جمعه مورخه 93.9.14 (ساعت 22:30) از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز انجام پذیرفت.

عملیات ثبت نام و اعزام زائرین عمره مفرده 93-94 در دو مرحله انجام می پذیرد که مرحله اول ثبت نام، پذیرش و اعزام از روز یکشنبه 93.9.3 آغاز گردیده و اولین گروههای استان نیز روز جمعه اعزام گردید و تا 20 اسفند ماه 93 ادامه خواهد داشت.

لازم بذکر است پذیرش متقاضیان مرحله دوم عمره از بهمن ماه آغاز و مراحل اعزام این عزیزان از 20 اسفند ماه به بعد خواهد بود.

روابط عمومی حج و زیارت استان اعلام کرد: متقاضیان محترم صرفا برای ایام عید نوروز برنامه ریزی ننمایند، چون گروههایی که برای عید نوروز اعلام خواهد شد به تعداد محدود بوده و  هر یک از متقاضیان می توانند از طریق سامانه فاخر در این گروهها ثبت نام و رزرو نمایند و در غیر اینصورت متقاضیان می توانند هم در گروههای مرحله اول و هم در سایر گروههای مرحله دوم نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

مقصد پروازهای اعزامی از استان، مدینه منوره و جده بوده و نرخ هزینه سفر گروههای مرحله اول استان مابین 20174000 ریال الی 26479000 ریال با توجه به مقصد پروازها و گروهبندی هتل ها متفاوت می باشد.

در مرحله اول اعزامهای عمره مفرده، تا اولویت 600 جهت تکمیل ظرفیت کاروانهای آذرماه دعوت شدند که هم اکنون ظرفیت کاروانهای این ماه تکمیل گردیده است.

روتیتر