پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت

تاریخ: 01 تیر 1394

بهره‌برداری از هتل تهران در کربلا تا پایان امسال

رییس سازمان حج و زیارت گفت: هتل تهران در کربلا که با مشارکت شرکت عراقی در حال ساخت می باشد، تا پایان سال 94 به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ مهندس «سعید اوحدی» با اشاره به پروژه‌های در دست ساخت در عراق اظهار کرد:‌ در حال حاضر عملیات اجرایی 9 پروژه در عراق شروع و یا در شرف شروع است.

وی در ادامه با بیان اینکه ساخت آشپزخانه بزرگ نجف شروع شده است،‌ افزود: هتل تهران در کربلا که با مشارکت یک شرکت عراقی ساخته می‌شود، تا پایان سال 94 به بهره‌برداری می‌رسد.

اوحدی تصریح کرد: همچنین 2 پروژه ساخت هتل در نجف در دست اجراست، ضمن اینکه مطالعات پایه‌ای ساخت یک هتل در کربلا نیز آغاز شده است.

رئیس سازمان حج و زیارت بااشاره به اینکه ساخت هتل بزرگ شلمچه بامشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی آغاز شده است، گفت: زائر سرای بزرگ چزابه در منطقه بستان نیز پیش از اربعین امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی یادآور شد: این زائرسرا در حالت عادی 3 هزار نفر و در ایام اربعین بیش از 7 هزار نفر را اسکان می‌دهد از این رو مشکل اسکان زائران در مرز چزابه در اربعین امسال به میزان قابل توجهی مرتفع خواهد شد.

روتیتر: رئیس سازمان حج خبر داد ؛