پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت؛

ویژه برنامه «حج؛ معنویت، همبستگی و اقتدار اسلامی از منظر امام صادق (ع)» برگزار می‌شود

ویژه برنامه «حج؛ معنویت، همبستگی و اقتدار اسلامی از منظر امام صادق (ع)» برگزار می‌شود
به مناسبت شهادت حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) ویژه برنامه «حج؛ معنویت، همبستگی و اقتدار اسلامی از منظر امام صادق (علیه السلام)» در بستر فضای مجازی از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت به نقل از بعثه مقام معظم رهبری، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی اخویان مدیر آموزش بعثه مقام معظم رهبری از اجرای ویژه برنامه فرهنگی این مدیریت به مناسب شهادت امام صادق (علیه السلام) خبر داد و گفت: در آستانه سالروز شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) ویژه برنامه‌ای به همین مناسبت از سوی حوزه نمایندگی ولی در امور حج و زیارت برگزار می‌شود.

وی افزود: ویژه برنامه شعار حج 99«حج؛ معنویت، همبستگی و اقتدار اسلامی از منظر امام صادق (علیه السلام)»، روز سه شنبه 27 خرداد ماه از ساعت 17 تا 18 عصر با حضور روحانیان، مدیران کاروان‌ها و زائران به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

مدیر آموزش بعثه مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: در این برنامه حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی و همچنین حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی خطیب مطرح کشوری به تبیین اندیشه‌های امام جعفر صادق (علیه السلام) خواهند پرداخت.

وی یادآور شد: همچنین حاج محمدعلی فراهانی از مداحان اهل بیت علیهم‌السلام در این مراسم به ذکر مصیبت می‌پردازد و گروه روایتگری بعثه مقام معظم رهبری نیز ویژه برنامه روایتگری غربت صادق را اجرا خواهند کرد که این برنامه از طریق فضای مجازی به نشانی live.hajj.ir،zaer.hajj.ir/live ، live.amoozeshbeseh.ir پخش می‌شود.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.