پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

مشاور رییس جمهور رییس سازمان حج و زیارت در راستای برگزاری باشکوه دعای کمیل و تحقق آرزوی زائران ایرانی دستور داد:

مدت اقامت برخی کاروان ها جهت بهره مندی زائران از فضیلت دعای کمیل تا شب جمعه تمدید شد.

مدت اقامت برخی کاروان ها جهت بهره مندی زائران از فضیلت دعای کمیل تا شب جمعه تمدید شد.

سومین جلسه ستاد اجرایی مدینه منوره چهارشنبه شب با حضور اعضاء و به ریاست حجةالاسلام و المسلمین آقای دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت در دفتر ستاد تشکیل شد.
در آغاز این نشست روسای هریک از مناطق ستاد گزارشی از مسائل و اقدامات روزهای گذشته را ارائه نمودند .باتوجه به تاکید رییس سازمان حج و زیارت در جلسه پیش پیرامون فراهم ساختن زمینه بهره مندی زائران علاقمند از فضیلت دعای کمیل و برگزاری هرچه باشکوه تر این آیین روحبخش و تمدید اقامت برخی کاروان ها در مدینه منوره ،اعلام گردید با هماهنگی های بعمل آمده و با تمدید یک شب اقامت ،امکان حضور زائران تعدادی از کاروان ها برای یک شب جمعه در مدینه فراهم آمده است.
دکتر موسوی رییس سازمان حج و زیارت نیز ضمن تشکر از زحمات و فعالیت های شبانه روزی روسای ستادهای مدینه و مسئولین واحدهای مختلف اجرایی بر اهمیت وحدت و تفاهم و برادری بین کلیه خدمتگزاران زائران ایرانی تاکید و اعلام کرد: اگر کسی بخواهد بحث های اختلاف برانگیز مطرح نماید حتما با او برخورد خواهد شد.ایجاد اختلاف و بحث های تفرقه انگیز خط قرمز ماست که به هیچ وجه قابل اغماض نیست .هریک از اعضاء ستاد نیز در صورت مواجه با چنین مباحثی موظف اند تا با آن برخورد کنند.
مشاور رییس جمهور و رییس سازمان حج و زارت در ادامه اظهار داشت گرچه به اذعان بسیاری از زوار ،سرویس دهی و خدمات رسانی به زائران ایرانی در سطح خوب و مطلوبی قرار دارد اما باید همواره با نوآوری وطرحها و برنامه های جدید خدمت رسانی به زوار کیفیت بالاتر و برتری برخوردار شوند و نباید به روشهای جاری اکتفا کرد.
دکتر موسوی سپس تذکراتی در خصوص فراهم ساختن تسهیلات بیشتر برای تردد زائران ایرانی از مدینه منوره به مکه مکرمه با اتوبوس های مناسب ارائه نمود.
رییس سازمان حج و زیارت در پایان ضمن تشکر از خدمات ارائه شده توسط پزشکان متعهد و خدوم از آنان خواست تا با صرف زمان بیشتر ،دقت ،و برخورد مبتنی بر اخلاق حسنه پاسخگوی امور درمانی زائران بیمار باشند و با روی گشاده از آن استقبال و پذیرش کنند و هماهنگی کاملی با بیمارستان های عربستان سعودی بعمل آورند.تعان
مجید عبداللهی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.