پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دیدار رئیس مؤسسه مطوفین حجاج ایران با نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت

دیدار رئیس مؤسسه مطوفین حجاج ایران با نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت
دکتر طلال قطب رئیس هیئت مدیره مؤسسه مطوفین حجاج ایران امشب دوشنبه 92/07/15 در مقر بعثه حج جمهوری اسلامی ایران در مکه مکرمه پس از حضور در دفتر رئیس سازمان حج و زیارت با نماینده محترم ولی فقیه و سرپرست حجاج دیدار و از رهنمودهای وی بهره برد.
حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر در این ملاقات پس از خوشامدگویی به دکتر طلال قطب از اینکه مجدداً مسئولیت اجرایی مؤسسه بعهده وی قرار گرفته و کار را با نشاط دنبال می کند، اظهار خرسندی کرد و بر ضرورت و نقش آموزش حجاج در تأمین امنیت و رفاه و معنویت تأکید نمود و گفت: ما مدتها قبل از برگزاری حج، با زائران کار می‌کنیم و با کمک شما می‌توانیم در حوزه انتقال تجربه حج فعال تر باشیم.
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، مهندس اوحدی را فردی معرفی کرد که مؤسسه را می‌شناسد و روابط خوبی برقرار می‌کند و سخن ایشان نظر من است. ضمناً حرکت شما که به دیدار جانبازان عزیز ایرانی شتافتید بسیار زیباست و جای تقدیر دارد.
حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر ادامه داد: من علاقمند توسعه روابط دو کشور هستم. همواره تلاش می‌کنیم برنامه‌های مورد نظرمان بهیچوجه مخل مسیر برنامه‌های کشور میزبان نباشد و به ارتقای خدمات زائر می‌اندیشیم که بتواند از معنویت سفر بهره ببرد و قرآن تلاوت کند و اخوت دینی بین برادران ما و شما برقرار گردد. وجود گرما و شرایط موجود ایجاب می‌کند که خدمات را بالا ببریم. اقداماتی مثل استفاده از فریزر، فرش، کولر در عرفات مناسب و مفید خواهد بود. سعی کنید با ارائه خدمات شایسته این توفیق  دوام پیدا کند. سلام من را به وزیر برسانید و خوشحالم از اینکه همچنان با نشاط و رویکرد مثبت خدمت می‌کنید.
دکتر طلال اظهار داشت: از فراهم شدن امکان این ملاقات خوشحالم. ما یک خانواده هستیم باید تلاش مضاعف کنیم. خدا را شاکریم که نعمت و شرف خدمت را به ما عطا فرمود. امیدواریم همانطور که جناب آقای اوحدی فرمودند امسال شاهد حج نمونه باشیم.
وی افزود: باید به اطلاع برسانم 35 هزار فرش جدید به اضافه 7 ژنراتور و یخچال و کولر و ... برای مشاعر مقدس فراهم شده است.
دکتر طلال ادامه داد: با اینکه عدد حجاج کم شده ولی تلاش کردیم از مساحت زمین شما در عرفات و منا کاسته نشود و در پی آن هستیم که مشکلات به حداقل برسد.


امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.