پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

صبح امروز برگزار شد؛

تودیع و معارفه معاون حج، عمره و عتبات و مدیرکل امور عتبات عراق سازمان حج و زیارت

تودیع و معارفه معاون حج، عمره و عتبات و مدیرکل امور عتبات عراق سازمان حج و زیارت

مراسم تودیع و معارفه معاون حج، عمره و عتبات و مدیرکل امور عتبات عراق سازمان حج و زیارت در فضایی صمیمی و معنوی  برگزار شد.

مراسم معارفه و تودیع معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت و همچنین مدیرکل امور عتبات عراق این سازمان صبح امروز چهارشنبه 15 آبان‌ماه در سالن جلسات سازمان حج و زیارت با شرکت مدیران ارشد ستادی، توسط مهندس اوحدی معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت انجام گرفت.

سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت در این مراسم پس از اشاره به درسهای عاشورای حسینی، موفقیت حج سالجاری و کسب رضایت نسبی زائران در شرایط پیچیدگی منطقه ای را توفیق و مدد و برکت الهی و نتیجه تلاش و تجربه همکاران دانست و اعلام کرد: کارگروه‌های تخصصی، آسیب شناسی حج را انجام داده اند که حاصل آن در برنامه های سال بعد قطعاً لحاظ خواهد شد.

رئیس سازمان حج و زیارت اضافه کرد: مقدمات اجرای عمره آتی آماده شده است ، قرارداد با شرکت‌های عربستانی نهایی شده، هتل‌ها با کیفیت بهتری تأمین گردیده، قرارداد هواپیمایی بزودی امضاء می شود، بحث ارز طبق زمان بندی جلو می رود، جدول اعزام تقریباً قطعی است و ظرف روزهای آتی اولویت‌های تشرف و فراخوان مراجعه به کاروان‌های عمره و نرخ سفر و دستورالعمل‌های مربوطه صادر تعیین خواهد شد. در حال حاضر جلسات اجرایی عمره به صورت فشرده و سنگین در جریان است.

مهندس اوحدی از زحمات غلامرضا رضایی معاون پیشین حج، عمره و عتبات و آثار ارزنده و ماندگار وی در تسهیل امور زائران تقدیر کرد. وی همچنین مهندس خدرنژاد را فردی عملیاتی و آشنا به مسائل حج و زیارت معرفی نمود.

رئیس سازمان حج و زیارت در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌های خالصانه مسعود اخوان مدیرکل پیشین امور عتبات عراق این سازمان، برای محسن نظافتی سرپرست اداره کل امور عتبات عراق سازمان حج و زیارت که از قدمای عرصه حج و زیارت در حوزه سازمانی و کاروانی است، آرزوی موفقیت و ایجاد تحول در موضوع عتبات نمود و به مدیرعامل شرکت شمسا تأکید کرد که جلسات هماهنگی با ستاد سازمان را بیشتر و منظم تر از پیش برگزار نماید.

در ادامه غلامرضا رضایی، معاون پیشین سازمان حج و زیارت به رشد و ارتقاء پلکانی خود در نظام اداری سازمان اشاره کرد و به مهندس خدرنژاد  در مسئولیت جدید تبریک گفت.

همچنین مسعود اخوان از انتخاب مناسب محسن نظافتی سخن گفت و سرپرست اداره کل عتبات نیز نوسازی مجدد مسیر برنامه های اجرایی عتبات را یک ضرورت خواند که با کمک همکاران با تجربه محقق خواهد شد.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.