پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت عمليات تروريستي در لبنان را محكوم كرد

نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت عمليات تروريستي در لبنان را محكوم كرد
نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني طي پيامي با محكوم كردن حمله تروريستي به سفارت جمهوري اسلامي ايران در بيروت از علماي جهان اسلام خواست تا با روشنگري و آگاهي بخشي جنايات تكفيري‌هاي ضد اسلام را افشا نموده و مانع از تداوم اعمال تروريستي شوند.

به گزارش حج نیوز به نقل از پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكر در اين پيام مراتب تسليت و همدردي خود را به مردم و دولت لبنان و خانواده شهدا و مجروحين اين عمليات تروريستي اعلام نمودند.

وي افزود: جهان اسلام با خطر فرقه گرايي و اعمال ضد اسلامي سلفي‌ها و عوامل تكفيري مواجه است. هر روز در كشورهاي مختلف اسلامي شاهد اعمال تروريستي و ضد انساني از سوي عوامل استكبار هستيم كه باعث بد نامي اسلام و مسلمانان شده است، لذا بر عموم انديشمندان و علماي جهان اسلام فرض است كه نسبت به اين تهديد بزرگ قاطعانه واكنش نشادن داده و انزجار خود را نسبت به چنين اعمال پليدي اعلام نمايند.


شكي نيست آتشي كه امروز فتنه گرايان با حمايت دشمنان اسلام به ويژه رژيم صهيونيستي بپا كرده اند بزودي دامنگير حاميان آنها نيز خواهد شد.


وي در پايان از درگاه خداوند براي شهداي حادثه تروريستي بيروت به ويژه حجت الاسلام والمسلمين انصاري رايزن فرهنگي جمهوري اسلامي ايران در بيروت علو درجات را خواستار شد.


شايان ذكر است در اثر دو انفجار در منطقه بئرالحسن در الجناح در حومه جنوبي نزديكي سفارت ايران در بيروت، ۲۳ نفر از جمله رايزن فرهنگي جمهوري اسلامي ايران شهيد شدند كه هويت ۲۰ نفر از آنها شناسايي شده است. در اين دو انفجار بيش از ۱۴۶ نفر نيز زخمي شدند.


سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.