پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

نتایج قرعه کشی پیش ثبت نام عتبات عالیات اعلام شد

نتایج قرعه کشی پیش ثبت نام عتبات عالیات اعلام شد

نتایج قرعه کشی پیش ثبت نام عتبات عالیات اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت، با پایان یافتن پیش ثبت نام عتبات عالیات ، نتایج قرعه کشی این دوره از پیش ثبت نام ها صبح امروز سوم آذر ماه 92 در سامانه مربوطه اعلام شد.

براساس این گزارش متقاضیان تشرف به عتبات عالیات که از 18 تا 30 آبان ماه سالجاری برای تشرف به عتبات اقدام به پیش ثبت نام نموده اند، می توانند با مراجعه به سامانه مربوطه و وارد نمودن کد رهگیری و کدملی خود از نتایج قرعه کشی انجام گرفته آگاه شوند.

پذیرفته شدگان قرعه کشی یادشده لازم است  براساس اولویت هایشان که در سایت پیش ثبت نام عتبات عالیات اعلام شده، در زمان مقرر برای قطعی نمودن ثبت نام خود به سامانه  atabat.haj.ir مراجعه نمایند.

لازم است دارندگان اولویتهای ( 1 و 2 و 3 و 4 ) قرعه کشی  از ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 92/09/04 ،  اولویتهای (5) از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 92/09/04 و  اولویتهای (6) از ساعت 14 بعدازظهر روز دوشنبه مورخ 92/09/04 برای قطعی نمودن ثبت نام در سامانه اقدام نموده و همچنین افرادی که اولویتشان 7 (ذخیره) می باشد، جهت اطلاع از آخرین وضعیت پذیرش خود روز پنج شنبه 92/09/07 به سایت پیش ثبت نام عتبات مراجعه فرمایند.

پذیرفته شدگان این دوره از پیش ثبت نام عتبات عالیات می توانند از 23 آذرماه تا 20 اسفند سالجاری با کاروان های تحت نظارت سازمان حج و زیارت به عتبات عالیات مشرف شوند.

لازم به یادآوری است فقط افراد پذیرفته شده در قرعه کشی دارای اولویت اعزام بوده و جایگزینی یا انتقال به غیر، میسر نمی باشد.

 سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.