پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

برگزاری همایش توجیهی-آموزشی مراکز کارگزاران دفاتر حج و زیارت استان های کشور

برگزاری همایش توجیهی-آموزشی مراکز کارگزاران دفاتر حج و زیارت استان های کشور

همایش توجیهی-آموزشی مراکز کارگزاران دفاتر حج و زیارت استان های سراسر کشور پیش از ظهر روزگذشته در سازمان حج و زیارت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، همایش توجیهی-آموزشی مراکز کارگزاران دفاتر حج و زیارت استان های سراسر کشور پیش از ظهر روز چهارشنبه (13/09/92)  با حضور حجت الاسلام و المسلمین شهسواری مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت، سرپرست اداره کل بهسازی، آموزش و فناوری، رئیس اداره آموزش و مطالعات و اعضای شورای برنامه ریزی آموزشی سازمان حج و زیارت در سالن کنفرانس این سازمان برگزار شد.

در ابتدای این همایش حجت الاسلام و المسلمین شهسواری مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت گفت: اهمیت آموزش و کسب مهارت حرفه ای توسط کارگزاران و عوامل اجرایی عملیات زیارتی بر هیچ کس پوشیده نیست و باید با نگاهی علمی و تحقیقی و توأم با برنامه ریزی آموزشی، دانش و توانایی و مهارت لازم را در کارگزاران زیارتی ارتقاء دهیم و این مهم مورد حمایت و تأکید ریاست محترم سازمان است.

وی ادامه داد: از آنجایی که تربیت نیروی انسانی کارآمد موجب ارتقای سطح کیفی خدمات ارائه شده به زائران را در پی خواهد داشت و کسب مهارتهای لازم توسط کارگزاران سازمان حج و زیارت بعنوان بازوان اجرایی این سازمان  در توسعه و پایداری سازمان مؤثر خواهد بود، موضوع آموزش از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود.

در این همایش که به منظور ایجاد وحدت رویه ، هماهنگی و برنامه ریزی لازم در اجرای تفاهم نامه فی ما بین سازمان حج و زیارت و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بر برگزاری دوره های حرفه ای عوامل ثابت عمره صورت پذیرفت، رؤسای مراکز کارگزاران استانها ملزم به اجرای  فرآیند اطلاع رسانی کارگزاران استان مربوطه در خصوص ثبت نام در سامانه فنی و حرفه ای و دریافت کارت ورود به جلسه و ارائه پروژه عملی و همچنین حضور در حوزه های آزمون را مرور نموده تا بدین طریق کارگزاران عمره با شرکت و قبولی در آزمون و در پی آن دریافت گواهینامه حرفه ای، شرایط اعزام و تشرف به عمره مفرده را احراز نمایند.

 شایان ذکر است  ثبت نام آزمون فنی و حرفه ای کارگزاران عمره سازمان حج و زیارت از ساعت 14 روز پنجشنبه  14 آذر ماه 92 آغاز و در ساعت 24 روز یکشنبه مورخ 17 آذر پایان خواهد پذیرفت.

کارگزاران واجد شرایط  می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون های ادرواری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، نسبت به دریافت کارت اعتباری ثبت نام آزمون و انجام  فرآیند ثبت نام اقدام نمایند.

لازم به توضیح است آزمون فوق الذکر رأس ساعت 10 صبح روز پنج شنبه 21 آذرماه 92 همزمان در کلیه حوزه های منتخب سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  برگزار خواهد شد.

لازم بذکر است  کارگزاران محترم زیارتی می توانند جهت دریافت هرگونه اطلاعات لازم به رؤسای آموزش دفاتر حج و زیارت استان های مربوطه مراجعه نمایند.
   

لینک ثبت نام در آزمون

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.