پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت خبر داد:

بازگشت 427 هزار زائر حسینی ایام اربعین به کشور

بازگشت 427 هزار زائر حسینی ایام اربعین به کشور
سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت از بازگشت 427 هزار زائر حسینی ایام اربعین به کشور خبر داد.

محسن نظافتی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت: روند بازگشت زائران حسینی ایام اربعین به کشور ادامه دارد و تاصبح امروز 427 هزار نفر از زائران ایرانی که برای حضور در ایام اربعین حسینی(ع) به کربلای معلی عزیمت نموده بودند، به کشور بازگشتند.

وی افزود: روز گذشته (92/10/06) جمعاً 66 هزار و 500نفر شامل 4600 نفر از زائران از مرز چزابه، 11800 نفر از مرز شلمچه، 44 هزار نفر از مرز مهران و 4300 نفر از زائران از فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) و 1800 نفر از طریق فرودگاه های مشهد مقدس و اصفهان به میهن اسلامی بازگشته اند.

سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت ادامه داد: از ابتدای عملیات بازگشت زائران ایام اربعین تاکنون 427 هزار زائر ایرانی از مجموع 477 زائر اعزام شده در این ایام به کشور بازگشته‌اند که پیش بینی می شود حدود 50 هزار نفر جمعیت باقیمانده زائران تا پایان امروز به کشور بازگردند.

شایان ذکر 477 هزار نفر زائر ایرانی از مرزهای زمینی و هوایی کشور برای حضور در کربلای معلی در ایام اربعین حسینی(ع) به کشور عراق اعزام شده بودند.

عملیات اعزام زائران ایرانی به کشور عراق برای حضور در کربلای معلی در ایام اربعین حسینی(ع) از روز 16 آذرماه سالجاری آغاز شد.

 


سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.