پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

تشکیل جلسه مشترک بین دفتر بعثه مقام معظم رهبری و دفتر نمایندگی سازمان برای خدمت رسانی بهتر به زائران در ماه رجب

 تشکیل جلسه مشترک بین دفتر بعثه مقام معظم رهبری و دفتر نمایندگی سازمان برای خدمت رسانی بهتر به زائران در ماه رجب

با توجه به فرارسیدن ماه رجب جلسه مشترکی بین دفتر بعثه مقام معظم رهبری و دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت برای خدمت رسانی هر جه بهتر به زائران در محل دفتر بعثه مقام معظم رهبری در مکه مکرمه تشکیل گردید.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مکه، با توجه به فرارسیدن ماه رجب جلسه مشترکی با حضور مسئول بعثه مقام معظم رهبری در مکه، کارشناسان فرهنگی و سرپرست دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت و رییس ستاد مکه در عملیات عمره برای خدمت رسانی هر چه بهتر به زائران در محل دفتر بعثه مقام معظم رهبری تشکیل شد.

مسئول بعثه مقام معظم رهبری در مکه مکرمه ضمن تشکر از همکاری خوب سرپرست دفتر نمایندگی سازمان، گفت: با توجه به مناسبت های ویژه ای که در ماه رجب می باشد لازم بود تا جلسه مشترکی با همکاران در ستاد مکه داشته باشیم تا بتوانیم زمینه بهتر برگزار شدن این مراسمات را با کمک یکدیگر فراهم نماییم.

حجت الاسلام خادمی افزود: انشاا...با برنامه ریزی انجام شده و تلاش همکاران بتوانیم زمینه بهره برداری هر چه بهتر زائران از این ماه رافراهم نماییم وی افزود: به مسئولین فرهنگی اطلاع داده ایم که مواردی را که باعث ایجاد حساسیت می شود را نصب نکنند تا بتوانیم مناسبت های این ماه عزیز را که فراوان هم است بدون اینکه حاشیه ای داشته باشد بنحو احسنت انجام دهیم .

سرپرست دفتر نمایندگی سازمان نیز گفت: با توجه به آمادگی این دفتر و همکاران برای هرچه باشکوه تربرگزار شدن برنامه های که از سوی دفتر بعثه  مقام معظم رهبری تعیین شده ، به همکاران و مدیران ثابت هتل ها نیز اطلاع داده ایم تا همکاری و مساعدت لازم را علی الخصوص در ماه رجب با همکاران گرامی در بعثه مقام معظم رهبری داشته باشند.

رضایی همچنین خواست جدول برنامه هایی که نظر به برگزاری آن وجود دارد اعم از برنامه های متمرکز و یا در هتل های تحت پوشش مشخص ، تا بتوانیم نسبت به تهیه پذیرایی از زائران گرامی اقدام نماییم. وی افزود در مواردی می توانیم از مهارت آشپزهای خوش ذوق و ماهر برای تهیه شیرینی و... که مورد پسند ذائقه زائران می باشد استفاده کنیم.  

در این نشست عناوین کلی برنامه ها مشخص و برنامه های اجرایی مربوط به هر یک از حوزه ها معین گردید.

حامد ایلخانی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.