پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج اعلام کرد

تنوع در بسته‌های سفر به عتبات عالیات/ احتمال ایجاد بسته‌های ۳ روزه تا ۱۰ روزه

تنوع در بسته‌های سفر به عتبات عالیات/ احتمال ایجاد بسته‌های ۳ روزه تا ۱۰ روزه
مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: در دوره جدید اعزام‌ها به عتبات عالیات تصمیم بر این است که تنوع را در بسته‌های سفر ایجاد کنیم و ممکن است بسته‌‌های ۳ روزه و ۱۰ روزه را نیز دوره جدید داشته باشیم.

«محسن نظافتی» گفت: خوشبختانه تمام زائرانی که در ایام انتخابات عراق به عتبات عالیات مشرف شده بوده به سلامت به کشور بازگشتند.


وی ادامه داد: هم اکنون تنها زائرانی که مدت 7 روزه سفر آنها به اتمام نرسیده بود در عراق حضور دارند و ادامه اعزام‌ها مانند روال قبل در حال انجام است.


مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج خاطرنشان کرد: امروز کارگروهی برای محاسبه ما به التفاوت هزینه‌های زائرانی که در ایام انتخابات به صورت هوایی به عتبات عالیات مشرف شده بودند اما نیمی از مسیر بازگشت را به صورت زمینی طی کردند، تشکیل شده است تا به زودی این هزینه‌ها از طریق کاروان‌ها به زائران بازگردانده شود.


وی همچنین در خصوص احتمال ایجاد بسته‌‌های دو روزه و سه روزه برای سفر به عتبات عالیات کفت: ما تلاش داریم تا در دوره جدید اعزام‌ها، بسته‌های متنوعی را تعریف کنیم تا پاسخگوی درخواست همه علاقه‌مندان برای سفر به عتبات عالیات باشیم.


نظافتی افزود: هم اکنون در حال رایزنی هستیم و بسته‌هایی کمتر از 7 روز و بیشتر از 7 روز را در نظر گرفته‌ایم که در صورت موافقت مسئولان عراقی در دوره جدید ثبت نام‌ها که خرداد انجام می‌شود این بسته‌ها را نیز لحاظ خواهیم کرد.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.