پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

ثبت سفارش رایانه ای داروهای خاص در حج تمتع امسال

ثبت سفارش رایانه ای داروهای خاص در حج تمتع امسال

معاون مرکز پزشکی حج و زیارت گفت: با نصب و راه اندازی سیستم جدید ثبت سفارش داروهای خاص، پزشکان مستقر در حج تمتع می توانند هر روز سفارشات دارویی خود را از طریق این نرم افزار به واحد دارویی ارسال کنند و همان شب تحویل بگیرند.

به گزارش ایرنا ، ˈعادل مقصودی نژادˈ در نشستی با حضور مدیران حج تمتع امسال با اعلام این مطلب افزود: سفارش داروها پس از آماده سازی تحویل واحد امداد و انتقال شده و این واحد این بسته ها را هر شب تحویل پزشکان آن مجموعه خواهند داد و دیگر پزشک جهت سفارش و دریافت دارو نیازی به مراجعه حضوری به مرکز پزشکی حج نخواهد داشت.

وی با اعلام این که اعزام شماری از پرسنل و همکاران درمانی سیاست های کلی این مرکز در ارتباط با حج نیست، افزود: ارائه خدمات بیشتر و بهتر به زائر هدف اصلی است.

مقصودی نژاد افزود: به همین منظور امسال نیروهای با تجربه بیشتری به کادر درمانی حج افزوده می شود.

وی خاطر نشان کرد: البته از کار نیرو سازی نیز غافل نبوده ایم و در کنار این افراد با تجربه تعدادی نیروهای سال اولی نیز به منظور تربیت کادر درمانی با تجربه ی برای سالهای بعد خواهیم پرداخت.

وی گفت: امسال علیرغم مسائل خاص پیش آمده هیچ محدودیتی از سوی دولت عربستان، وزارت بهداشت و درمان و این مرکز برای اعزام زائرین به حج نداریم.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.