پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دکتر موسوی در بدرقه زائران اربعین حسینی در شلمچه :تا می توانیم به این مردم خدمت کنیم و مشکلات را از سر راه آنان برداریم

دکتر موسوی در بدرقه زائران اربعین حسینی در شلمچه :تا می توانیم به این مردم خدمت کنیم و مشکلات را از سر راه آنان برداریم

بعد از ظهر امروز سه شنبه ،مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت بهمراه هیاتی متشکل از مدیران حوزه عتبات عالیات  در راستای بدرقه زائران اربعین حسینی به کربلای معلا و نیز بازدید از پایانه شلمچه از طریق فرودگاه بین المللی آبادان وارد خوزستان شد و مورد استقبال مدیران و مسئولان استان خوزستان قرار گرفت.

 دکتر موسوی با حضور در یادمان شهدای شلمچه به شهیدان گلگون کفن ۸ سال دفاع مقدس ادای احترام کرد . ایشان در ادامه برنامه در نقطه صفر مرزی و در جمع زائران و مسئولان گفت: ما هرچه داریم از اهل بیت (ع) می باشد. در ۸ سال دفاع مقدس و در برابر ماشین جنگی دشمن مهمترین سلاح این مردم محبت و عشق به ولایت و اهل بیت عصمت و طهارت است.

رئیس سازمان حج با بیان جانفشانی ها و همراهی این ملت در همه مراحل انقلاب اسلامی افزود: همه ما مدیون این مردم هستیم و بنا به فرمایش امام مردم ولی نعمتان ما هستند.پس تا می توانیم به این مردم خدمت کنیم و مشکلات را از سر راه آنان برداریم و خدمت به مردم فلسفه اصلی این پست ها و مسئولیت هاست.

دکتر موسوی خواهان کاهش موانع سفر هم وطنان به عتبات عالیات از مرزهای استان شد و خطاب به مسئولان گفت:اگر این مبلغی که بعنوان عوارض شهرداری و مناطق آزاد از زائران اخذ می شود را نگیرید، مخارج مردم برای سفر کاهش خواهد یافت ،البته می توان از رهگذر هماهنگی با رییس محترم جمهور و سایر مسئولان این مبالغ را از ردیف های بودجه ویژه برای شهرداری و مناطق تامین کرد.رییس سازمان حج و زیارت در پایان خطاب به مسئولان استان گفت: در راستای تسهیل بازگشت زائران اربعین حسینی و کاهش معطلی و تجمع مردم در نقطه مرزی به مسئولان بویژه راه آهن پیشنهاد می شود در روزهای آتی قطار فوق العاده در مسیر خرمشهر - اهواز راه اندازی کنند تا مردم را به اهواز منتقل نماید.کاربر خبرنگار امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.