پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

جلسه مديران حج 93 اهواز در مركز بهداشت شهرستان

جلسه مديران حج 93 اهواز در مركز بهداشت شهرستان

جلسه مديران حج 93 شهرستان اهواز در مركز بهداشت اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي حج و زيارت خوزستان جلسه مديران حج 93 شهرستان اهواز در مركز بهداشت اين شهرستان با حضور كليه مديران شهرستان اهواز برگزار شد.

در اين جلسه كه به منظور آشنايي مديران محترم حج 93 با بيماريها و آسيبهاي حج 93 برگزار شد مهندس شريفي رئيس مركز بهداشت شرق شهرستان اهواز انواع بيماريها را تعريف و ويروس كرونا را توضيح شرح و نشانه هاي آنرا تشريح كرد.

رئيس مركز بهداشت شرق اهواز در ادامه نيز توصيه هاي بيشتري جهت پيشگيري از ابتلا به كرونا داد منجمله شستشوي مستمر دستها يا صدعفوني كردن با مواد مخصوص، رعايت فاصله از بيماران، تشخيص كيس اول بيماري و ...

در ادامه جلسه مهندس خسروان پور توضيحاتي در ارتباط با مقررات بين المللي با هدف كار پيشگيري از ورود بيماريها به منطقه، محافظت و كنترل و پاسخ بهداشت عمومي مناسب ، تحت نظر داشتن بهداشت عمومي و پايش وضعيت بهداست يك مسافر در طول سفر به قصد تعيين خطر انتقال بيماري، توضيح سندرم هاي مشمول گزارش دهي، ثبت موارد مشكوك توسط پزشك كاروانها در سامانه انلاين و .. داد

در پايان جلسه نيز ضمن تحويل فرمهايي خودارزيابي بيماران، فرمهايي نيز جهت ثبت علائم افراد مشكوك و تحويل آنها در برگشت از سفر بين مديران توزيع و جلسه با پرسش و پاسخ پايان يافت.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.