پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

بررسی مراحل اجرایی نقل ترددی در مشاعر مقدسه

بررسی مراحل اجرایی نقل ترددی در مشاعر مقدسه

با نزدیک شدن ایام تشریق جلساتی مستمر جهت هماهنگی بخش های مختلف دست اندرکار اجرایی ایام تشریق شامل : حمل و نقل ، خیام ، امداد ، تغذیه ، طرح قربانی ، نیروی انسانی ، اطلاع رسانی ، پشتیبانی ، ارزشیابی و ... با حضور نماینده بعثه مقام معظم رهبری ، مسئولان ارشد دفتر نمایندگی سازمان در عربستان و حوزه های ستادی مکه مکرمه به ریاست مهندس خدر نژاد مدیر عملیات حج برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج نیوز در این جلسات که آخرین وضعیت و برنامه های اجرایی حج بررسی می گردد ، حسن سرخوش مسئول نقل ترددی مشاعر مقدسه ضمن تشریح مراحل و روند انتقال زائران به عرفات و منا و مزدلفه ازروز هشتم تا دوازدهم ذی الحجه ، تعداد اتوبوس های مورد استفاده و موارد توافق شده با وزارت حج ، مؤسسه مطوفین و نقابه السیارات (سندیکای اتوبوسرانی در عربستان ) را اعلام کرد.

مسئول نقل ترددی مشاعر مقدسه همچنین نکاتی که برای آگاهی زائران و رعایت کاروانها و مجموعه ها در راستای تسهیل روند اجرایی لازم می باشد را بازگو و اعلام داشت : زائران ایرانی با 420 دستگاه اتوبوس از روز هشتم به مشاعر مقدس منتقل و در آن نقاط جهت انجام مناسک خود جابجا می شوند.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.