پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

در صورت فراهم شدن امکانات از سوی طرف سعودی؛

اعلام آمادگي ايران براي اعزام يك ميليون عمره گزار به سرزمین وحی

اعلام آمادگي ايران براي اعزام يك ميليون عمره گزار به سرزمین وحی

رييس سازمان حج وزيارت كشورمان با اشاره به ديدارش با وزير حج عربستان از اعلام آمادگي جمهوري اسلامي ايران براي اعزام يك ميليون زائر به عمره مفرده خبر داد و اظهار داشت: در صورت فراهم آموردن امکانات از سوی طرف سعودی، جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد یک میلیون عمره گزار به سرزمین وحی اعزام نماید.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعيد اوحدي رييس سازمان حج و زيارت جمهوري اسلامي ايران  در گفتگو با روزنامه عکاظ چاپ عربستان گفت: موسم حج به تمام معنا موفقيت آميز بود و مسير الكترونيك هم نقش تاثيرگذاري در تسهيل تمام خدمات داشت.

وي با قدرداني از تلاشهاي دولت عربستان در خدمت رساني به حجاج و توسعه حرمين شريفين و مشاعر مقدسه گفت: در موسم عمره سال جاري كه از ابتداي ماه صفر آغاز خواهد شد، يك ميليون ايراني براي اداي مناسك عمره به سرزمين وحي اعزام خواهند شد.

رييس سازمان حج وزيارت كشورمان خاطر نشان كرد: طرحهاي توسعه با هدف راحتي و اطمينان بخشي به حجاج و عمره گزاران اجرا مي‌شود.

به گفته اوحدي در موسم عمره سال گذشته، حدود ۸۳۰ هزار زائر از ايران اسلامي جهت انجام مناسك عمره به سرزمين وحي اعزام شدند.

وي گفت: پس از آنكه بندر حجار وزير حج سعودي به ما اعلام كرد كه موسم جديد عمره از اولين هفته ماه صفر آغاز مي‌شود، در خلال موسم حج امسال هم دو بار با وزير حج سعودي ديدار و به وي تاكيد كرديم اگر امكانات كافي باشد، امكان رسيدن تعداد عمره گزاران ايراني به يك ميليون نفر وجود دارد.

رييس سازمان حج وزيارت گفت: قطعا با رسيدن تعداد عمره گزاران به يك ميليون نفر خدمات رساني به آن‌ها دشوار مي‌شود، اما با همكاري همه و تشريك مساعي مي‌توان زمينه رضايت عمره گزاران را فراهم كرد تا همگي با خاطرات زيبايي از سفر عمره به کشور برگردند.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.