پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

برگزاری جلسه هماهنگی بین کارگزاران عمره با ادارات همکار در استان یزد

جلسه هماهنگی بین مدیران ومسئولین اعزام کاروان های عمره 94-93 استان یزد با مسئولین ادارات همکاروبا حضورمسئول محترم دفتر بعثه مقام معظم رهبری در استان یزد در روز یک شنبه مورخ 23/09/1393 در سالن آمفی تئاتر حج و زیارت استان یزد برگزار گردید.

جلسه هماهنگی بین مدیران ومسئولین اعزام کاروان های عمره 94-93 استان یزد با مسئولین ادارات همکاروبا حضورمسئول دفتر بعثه مقام معظم رهبری در استان یزد در روز یک شنبه مورخ 23/09/1393 در سالن آمفی تئاتر حج و زیارت استان یزد برگزار گردید.

شریفی مدیر حج و زیارت استان یزد ضمن تأکید بر تعامل حج و زیارت با ادارت همکار ، در خصوص اعزام زائرین عمره و عتبات عالیات نکاتی را بیان و از خدمات ادارات همکار تشکر نمود.

سپس حجت الاسلام والمسلمین طالبی مدیر کل بازرسی استان یزد با ذکر آیاتی از قرآن مجید و احادیث در خصوص فضائل انسانی و اهمیت خدمت رسانی به زائرین نکاتی بیان نمودند و در خصوص همکاری و هماهنگی بین ادارات همکار و حج زیارت در زمینه اعزام زائرین متذکر شدند.

در ادامه نماینده هیات پزشکی حج در استان ، مسئول  نهضت سواد آموزی استان ، فرمانده پلیس فرودگاه یزد و همچنین رئیس مرز هوایی فرودگاه شهید صدوقی یزد در خصوص معاینات پزشکی زائرین و اهمیت واکسن مننژیت ، شناسائی زائرین بی سواد و معرفی به نهضت سواد آموزی به موجب تفاهم نامه صادره بین نهضت سواد آموزی و سازمان حج و زیارت ، اجرای طرح صیانت از زائرین توسط پلیس فرودگاه و مسائل مربوط به گذرنامه زائرین ، خروج از کشور و عوارض خروج مطالبی حائز اهمیتی ایراد نمودند و در پایان با برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مسئولین مربوطه به سوالات مدیران پاسخ دادند.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.