پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دستور بهسازی ساختمان اداری حج و زیارت فارس صادر شد

دستور بهسازی ساختمان اداری حج و زیارت فارس صادر شد

حمید محمدی معاون توسعه و مدیریت سازمان حج وزیارت  به منظور بررسی و پیگیری ساختمان اداری حج وزیارت استان فارس وارد شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) در ایران اسلامی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حج وزیارت فارس حمید محمدی ضمن بازدید از ساختمان قدیمی حج وزیارت استان دستور پیگیری و خرید زمینی مناسب را که در حد وشأن مجتمع زیارتی استان فارس باشد را صادر نمود. 

محمدی گفت: جایگاه شیراز در بعد معنوی بعنوان سومین حرم اهل بیت(ع) بسیار بالا است و باید مکانی ساخته شود که نمود این شهر معنوی را در خود جای دهد.

دیدار با کارمندان حج وزیارت بخش دیگری از سفر محمدی معاون توسعه و سرمایه انسانی سازمان حج وزیارت بود . وی بعد از تقدیر از خدمات مدیریت و همکاران حج وزیارت فارس خدمت در این محیط مقدس را بسیار ارزشمند و یک موهبت الهی دانسته و اعلام نمودند قدر و منزلت خود را بدانیم و بخود افتخار کنیم که خادم زائرین اهل بیت عصمت وطهارت هستیم و قطعا خدمت در حج وزیارت با اندک نیروی انسانی بسیار سنگین اما لذت بخش است .در خدمت با نبوغ و ابتکار عمل و متفکرانه عمل نموده و با جدیت در کارها از فضای معنوی استفاده وافر ببرید.

در پایان این سفر محمد آزاد مدیر حج وزیارت استان نیز ضمن تشکر از حضور معاون توسعه و مدیریت نیروی انسانی از پیگیریهای وی در جهت دستور خرید زمین حج وزیارت تقدیر نمود و از خداوند منان خواست که انشاالله ساخت و ساز ساختمان مجتمع زیارتی حج وزیارت بتواند توشه ای برای آخرت و باقیات الصالحات برای دست اندرکاران این خدمت معنوی باشد.


امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.