" />

پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

جلسه هماهنگي ثیت نام عمره و عتبات خوزستان

جلسه هماهنگي ثیت نام عمره و عتبات خوزستان


جلسه هماهنگي دور دوم عمره و عتبات استان خوزستان تشكيل شد.

به گزارش روابط عمومي حج و زيارت خوزستان جلسه هماهنگي ثبت نام عمره مفرده استان خوزستان  در محل مديريت حج و زيارت خوزستان برگزار شد.

در اين جلسه كه با حضور مديران كليه شركتهاي زيارتي استان خوزستان برگزار شد ابتدا ناصر حويزاوي مدير حج و زيارت خوزستان به مبحث اعزامهاي اربعين اشاره و در ارتباط با ساماندهي زوار اربعين حسيني(ع) و خدمات قابل ارائه در آن ايام و همچنين بازرسي ها و اقدامات انجام شده در پايانه هاي شلمچه و چذابه و همچنين حضور مسئولين كشوري و استاني در چندين نوبت در پايانه ها جهت بررسي مشكلات موجود خبر داد و گفت : طبق برنامه ريزي انجام شده حضور كارگزاران در ايام تعيين شده در مرزها شلمچه و چذابه جهت خدمت رساني به زائرين يكي از افتخاراتي است كه نصيب شده است و انشاالله با برنامه ريزي و هماهنگي بتوانيم خدمتي شايسته به زوار حرم حسيني (ع) انجام دهيم.

حويزاوي در ارتباط با موضوع عمره نيز اشاراتي به پيش ثبت نام متقاضيان در سامانه فاخر طبق برنامه زمانبندي کرد. وی همچنين به معرفي نيروهاي جديد جهت عمره توسط كارگزاران طبق فرمهاي ارسالي اشاره كرد و گفت: تخصيص سهميه هاي عمره بر اساس شاخصهاي تعريفي و امتياز شركتها مي باشد. همچنین كارگزاران ليست مكانهاي مورد نظر را برای آموزش زائرین به مديريت حج و زيارت ارسال تا طبق شاخصهاي اعلامي بررسي شوند.امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.