پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

از روز گذشته

پروازهاي فرودگاه نجف دوباره برقرار شد

پروازهاي فرودگاه نجف دوباره برقرار شد

پس از توقف ۲۰ روزه پروازهاي غول پيكير به فرودگاه نجف اشرف، از روز گذشته اين پروازها از سرگرفته شد و از اين پس پروازهاي زايران ايراني به فرودگاه نجف برقرار است.

به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از عتبات عاليات، پس از توقف ۲۰ روزه پروازهاي غول پيكير به فرودگاه نجف اشرف، از روز گذشته اين پروازها از سرگرفته شد و از اين پس پروازهاي زايران ايراني به فرودگاه نجف برقرار است.

براساس اين گزارش، روزانه به طور ميانگين ۱۷ كاروان از جمهوري اسلامي ايران وارد فرودگاه نجف اشرف مي‌شود كه به دليل ترميم اين فرودگاه در مدت كوتاه مدت روزانه حدود ۲ يا ۳ كاروان به اين فرودگاه پروازد داشتند.

شايان ذكر است، چندي پيش مصطفي قاسمي، مدير دفتر نمايندگي سازمان حج و زيارت در عراق، اعلام كرده بود كه به علت ترميم باند و برخي تعميرات در فرودگاه نجف، بخشي از پروازهاي ورودي به نجف، به فرودگاه بغداد منتقل شد.

همچنين محسن نظافتي، مدير كل عتبات سازمان حج وزيارت از اعزام‌هاي نوروزي عتبات عاليات از ۲۴ اسفند ماه خبر داد و اظهار داشت: سفرهاي نوروزي تا هشتم فروردين ماه ادامه خواهد داشت و بر اساس برنامه ريزي‌هاي صورت گرفته، در اين ايام روزانه يكصد كاروان معادل چهار هزار نفر در روز، به زيارت عتبات عاليات اعزام مي‌شوند.

مديركل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت با بيان اينكه زايران ايراني مي‌توانند در ايام نوروز از بسته‌هاي اقامتي سه، چهار، شش و هفت روزه استفاده كنند، گفت: بسته اقامتي سه و چهار روزه به صورت هوايي، بسته اقامتي شش روزه به صورت زميني و بسته اقامتي هفت روزه به صورت زميني و هوايي است

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.