پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

سرپرست حجاج ايراني:

دستاوردهاي تيم مذاكره كننده افتخار بزرگي براي نظام است

دستاوردهاي تيم مذاكره كننده افتخار بزرگي براي نظام است
نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت گفت: دستاورد تيم مذاكره كننده جمهوري اسلامي ايران يك افتخار بزرگ محسوب مي شود زيرا در اين مذاكرات نمايندگان كشورمان با تسلط بر تمام قوانين و حقوق بين المللي و از موضع برتر با قدرت هاي جهاني مذاكره كردند و اين افتخاري براي ملت ايران محسوب مي شود كه بايد قدر دان آن باشيم.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت به نقل از سایت حج، حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكر در سخنان خود در جلسه شوراي برنامه ريزي و هماهنگي بعثه مقام معظم رهبري و سازمان حج و زيارت با تبريك سال جديد به شعار مهم امسال اشاره كرد و افزود: با توجه به شعار" دولت و ملت، همدلي و همزباني"كه رهبر معظم انقلاب براي نامگذاري امسال مطرح فرمودند، همه بايد تلاش كنيم تا با جديت و تلاش دلسوزانه اين شعار در مجموعه حج و زيارت كاملاً محقق و پياده شود.

وي افزود: آنچه كه اين روزها شاهد بازتاب وسيع منطقه اي و جهاني آن هستيم بحث موفقيت تيم مذاكره كننده هسته اي جمهوري اسلامي ايران در مذاكرات است. اين موفقيت در آغاز سال جديد، با درايت و رهنمودهاي مقام معظم رهبري و تلاش هاي رياست جمهوري و تيم مذاكره كننده حاصل شد.

سرپرست حجاج ايراني تصريح كرد: در طول دوران مذاكرات هسته اي همواره شاهد بوديم كه رهبر عزيزمان در سخنان خود از تيم مذاكره كننده حمايت كردند و الحمدالله اين امر محقق شد و رهنمودهاي معظم له نقطه قوت تيم مذاكره كننده هسته اي جمهوري اسلامي ايران بود.

وي ادامه داد: دستاورد تيم مذاكره كننده جمهوري اسلامي ايران يك افتخار بزرگ محسوب مي شود زيرا در اين مذاكرات نمايندگان كشورمان با تسلط بر تمام قوانين و حقوق بين المللي و از موضع برتر با قدرت هاي جهاني مذاكره كردند و اين افتخاري براي ملت ايران محسوب مي شود كه بايد قدر دان آن باشيم.

سرپرست حجاج ايراني در ادامه سخنان خود اظهار داشتند: بايد سپاسگزار اين گونه نعمت ها باشيم كه خداوند عنايت فرموده تا جمهوري اسلامي با اقتدار با قدرت هاي جهاني به مذاكره پرداخته و به موفقيت دست يابد و كساني كه به ما مي گفتند شما حق داشتن تكنولوژي هسته اي را نداريد حالا ناچارند اين حق را به رسميت بشناسند بدون اين كه از مواضع خود عقب نشيني كنيم.

وي گفت: نبايد عده اي اين موفقيت ها را به كام مردم تلخ كنند و اكنون كه بحمدالله گام اول اين كار با موفقيت برداشته شده است. اميدواريم گام هاي بعدي نيز با موفقيت همراه شود، اكنون بسياري از كشورها و مجامع بين المللي از اين توافق استقبال كرده اند و جايگاه منطقه اي و بين المللي جمهوري اسلامي ايران تقويت شده است.

نماينده ولي فقيه در امور حج وزيارت تصريح كرد: ان شاءالله خداوند كمك كند تا اين باقي مانده راه هم بدرستي طي شود و نتيجه نهايي به عنوان پيروزي براي ملت عزيز ايران در سالجاري رقم بخورد.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.