پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان حج و زیارت و دانشگاه پیام نور

امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان حج و زیارت و دانشگاه پیام نور
تفاهم نامه مشترک در زمینه های علمی-پژوهشی و ارائه خدمات متقابل میان سازمان حج و زیارت و دانشگاه پیام نور امضا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری سازمان حج و زیارت و دانشگاه پیام نور  که هفته گذشته برگزار شد، دکتر سرلک رییس دانشگاه پیام نور ضمن اشاره به ویژگیهای این دانشگاه گفت: دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور علاوه بر دارا بودن 502 مرکز و واحد در سراسرکشور ، دارای  12 نمایندگی در خارج از کشور است و  در  64 کشور دنیا دانشجو دارد.

رییس دانشگاه پیام نور در خصوص توانمندیهای دانشگاه پیام نور افزود: این دانشگاه با تکیه بر توانمندیهای 4 هزار عضو علمی خود آمادگی دارد در همه زمینه های آموزشی و پژوهشی و بین المللی همکاری مناسبی با سازمان حج و زیارت داشته باشد.

دکتر سرلک در ادامه ضمن اشاره به کسب رتبه اول کیفیت آموزش در آخرین رتبه بندی ISC گفت : منبع محور بودن دانشگاه پیام نور از ویژگیهای این دانشگاه  است که موجب افزایش کیفیت آموزش در این دانشگاه شده و نیز آزمونهای پایان ترم دانشگاه هر کدام در حکم یک کنکور تلقی می شود.

وی در ادامه در خصوص همکاری با سازمان حج و زیارت گفت: سازمان حج و زیارت یکی از سازمان های مهم  کشور است که زمینه ارتقا فرهنگ دینی را در جامعه فراهم می کند و با ارتباطی که این سازمان با کشور های اسلامی دارد می تواند دانشگاه پیام نور را در حوزه بین المللی یاری دهد و دانشگاه پیام نور که از پیشتازان فعالیت های فرهنگی است می تواند با تعامل ویژه با سازمان حج و زیارت توان فرهنگی خود را در سایر کشورها ترویج دهد.

مهندس اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت نیز در این مراسم با اشاره به ملزومات مدیریت کار آمد در سازمان ها گفت: از الزامات مدیریت کارآمد، نگاه ویژه به مسایل آموزشی و پژوهشی است و هر مجموعه جهت رشد و تعالی خود باید سیاستگذاری هایش مبتنی بر علم و دانش باشد.

وی در خصوص این تفاهم نامه افزود: با توجه به موفقیت های دانشگاه پیام نور و گستردگی حوزه فعالیت این دانشگاه امیدواریم بتوانیم از این ظرفیت در زمینه های مختلف استفاده نماییم.

رییس سازمان حج و زیارت در ادامه افزود: بیش از 2 هزار و 200 دفتر خدمات زیارتی با سازمان حج و زیارت همکاری می نمایند که این ظرفیت خوبی برای سازمان حج است و ما به دنبال این هستیم در خصوص آموزشهای لازم به کارگزاران و کارکنان مجموعه با دانشگاه پیام نور همکاری داشته باشیم.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار با بیان اینکه هرجا ارتباط و پیوندی میان سازمان حج و زیارت و حوزه های علمی و پژوهشی کشور ایجاد شده است، رشد، پیشرفت و تعالی را در مجموعه شاهد بوده ایم، اظهار امیدواری کرد: با امضای این تفاهم نامه همکاری ، چراغ پرنور دیگری در خدمت به زائران خانه خدا و اعتاب مقدسه برافروخته شود.

در پایان این مراسم که  با حضور ریاست سازمان حج و زیارت و جمعی از مدیران این سازمان برگزار شد، تفاهم نامه همکاری میان سازمان حج و زیارت و دانشگاه پیام نور به امضاء طرفین رسید.
سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.