پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دیدار مدیر حج و زیارت استان فارس از خانواده معزز شهداء کاروان حج تمتع1394

دیدار مدیر حج و زیارت استان فارس از خانواده معزز شهداء کاروان حج تمتع1394

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت فارس در روز جمعه 94/5/23 علیرضا زینلی مدیر حج وزیارت فارس با هیئت همراه از خانواده معزز شهداء زائرین چندین کاروان در شهر شیراز دیدار و دلجویی کردند.

زینلی در دیدار از خانواده معزز شهداء ضمن تبریک به مناسبت هفته حج بیان داشت :خداوند را شاکریم که به ما توفیق خدمتگزاری به حجاج عزیز بیت الله الحرام و زائرین حرم نبوی را عطا فرموده است. وی شهداء را بهترین الگو جهت ارائه خدمت دانست و این عزیزان را به عنوان یادگاران هشت سال دفاع مقدس دانسته و اعلام نمود اینان الگوی خوب زیستن بوده و باید در همه جا به یاد آنها خواهیم بود.

مدیر حج و زیارت فارس در سال مزین به شعار (( دولت و ملت ، همدلی و همزبانی )) و با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری  ((مد ظله العالی)) در این دیدار به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهید و شهادت و حماسه های صبر و استقامت خانواده معظم شهداء با اهداء لوح سپاس از خانواده های بزرگوار شهداء تقدیر و تشکر نمود.

زینلی در ادامه عنوان نمود خانواده بزرگ حج و زیارت بر خود افتخار می داند میهمان خانواده ی شهداء خصوصا خانواده ی  دو شهید و سه شهید در کاروان های حج تمتع سال جاری است واینان افنخارات کاروان های استان فارس به مرکزیت سومین حرم اهل بیت (ع) می باشند

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.