پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

افخم : ایرانیان برای سفر حج تمتع فقط از طریق سازمان حج و زیارت اقدام کنند

افخم : ایرانیان برای سفر حج تمتع فقط از طریق سازمان حج و زیارت اقدام کنند
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت : شهروندان برای سفر حج تمتع باید مراحل ثبت نام را انجام داده باشند و صرفا از روال رسمی و از طریق سازمان حج و زیارت نسبت به انجام امور این سفر و از آن جمله اخذ روادید اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به نقل از اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امورخارجه، مرضیه افخم با تاکید بر اینکه هیچ مسیر دیگری برای دریافت روادید سفر حج مورد تایید مراجع رسمی کشور نمی باشد تصریح کرد: مراجع متفرقه و غیر مسوول نه تنها قابل اطمینان نیست،بلکه تبعات و عوارض ناخوشایندی نیز دارد.

وی با توجه به انتشار برخی اخبار در خصوص امکان دریافت روادید حج تمتع خارج از روال رسمی سازمان حج و زیارت، در ادامه افزود: متاسفانه در چند سال گذشته تعدادی از هموطنان بدلیل دریافت اطلاعات نادرست و گمراه کننده مبادرت به اخذ روادید خارج از روال سازمان حج و زیارت نمودند که قریب به اتفاق این افراد در بدو ورود به کشور عربستان به دلیل جعلی بودن روادید با مشکلات عدیده مواجه و علاوه بر لطمات شدید روحی،خسارت مادی کلانی هم متحمل و به کشور بازگردانده شدند. 

افخم ابراز امیدواری کرد در سال جاری با نزدیک تر شدن به ایام برگزاری مناسک حج واجب هموطنان گرامی نسبت به این موضوع توجه کرده و از بروز مسائل ذکر شده پیشگیری کنند.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.