پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دومین کاروان حج ویژه جانبازان به میهن اسلامی بازگشت

دومین کاروان حج ویژه جانبازان به میهن اسلامی بازگشت
دومین کاروان حج تمتع ویژه جانبازان 70 درصد کشورمان بامداد پنجشنبه، 16 مهرماه 94 به میهن اسلامی بازگشت.

به گزارش ایسنا، دومین کاروان ویژه حج تمتع جانبازان ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد روز پنجشنبه، 16 مهرماه با استقبال اسلام کریمی مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران، جمعی از مسئولان بنیاد و خانواده‌های شهدا و ایثارگران به کشور بازگشت.

اسلام کریمی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی «ایثار» با بیان اینکه کاروان دوم جانبازان شامل 125 زائر خانه خداست گفت: 42 نفر از این افراد از جانبازان معزز و بقیه همراهان و اعضای کاروان هستند.

وی در خصوص وضعیت سلامت جانبازان این کاروان گفت: سه پزشک در طول مدت زیارت خانه خدا در کنار دو کاروان ویژه جانبازان حضور داشتند و وضعیت سلامتی آنان را کنترل می‌کردند و در کنار آن‌ها پزشکان سازمان حج و زیارت و هلال احمر نیز حضور داشتند و خوشبختانه اعضای کاروان‌های ویژه جانبازان از نظر سلامت در شرایط خوبی به سر می‌برند.

مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد درباره جان‌باختگان کاروان‌های ویژه جانبازان در فاجعه منا نیز گفت: تاکنون پیکر سه نفر از اعضای کاروان اول ویژه جانبازان به کشور برگشته که یکی از آن‌ها پیکر جانباز شهید «داود موسوی» بود که صبح دیروز تشییع و به خاک سپرده شد و دو نفر دیگر نیز از همراهان جانبازان بودند. همچنین پنج نفر دیگر از همراهان جانبازان نیز از مفقودین این فاجعه هستند.
سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.