پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دیدار رئیس سازمان حج و زیارت با خانواده سه برادر شهید مهابادی فاجعه منا

دیدار رئیس سازمان حج و زیارت با خانواده سه برادر شهید مهابادی فاجعه منا

رئیس سازمان حج و زیارت که به منظور دیدار با خانواده های شهدای  فاجعه  غمبار منا راهی آذربایجان غربی شده است، با خانواده سه برادر شهید مهابادی فاجعه منا دیدار و از آنان دلجویی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی که امروز – چهارشنبه 23 دی ماه – به استان آذربایجان غربی سفر کرده است، بعد از ظهر امروز با خانواده سه برادر شهید مهابادی فاجعه تلخ منا دیدار و از آنان دلجویی کرد.

رئیس سازمان حج و زیارت در این دیدار ضمن تقدیر از صبر و شکیبایی این خانواده در غم شهادت سه برادر مظلوم خود در گفتگو با این خانواده داغدار گفت: زمانی که پس از مراسم حج برای ارائه گزارش عملیات خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم از صلابت و پایداری خواهر این سه برادر شهید که در حج حضور داشت و در مقابل چشمانش سه برادر مظلومش را از دست داد، یاد کردیم.

در این دیدار که با حضور مسئولین فرمانداری و مدیر حج و زیارت استان آذربایجان غربی و نماینده بعثه مقام معظم رهبری دراین استان برگزار شد، رئیس سازمان حج به این خانواده داغدار «پیروتی» که در سال 57 نیز یکی از برادرانشان به شهادت رسیده بود، به گفتگو نشست و در جریان مسائل آنان قرار گرفت.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.