پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

گفتگوی آقای عبدالنبی گلابکش عضو هیات مدیره شمسا پیرامون موفقیت طرح استانی عتبات

گفتگوی آقای عبدالنبی گلابکش عضو هیات مدیره شمسا پیرامون موفقیت طرح استانی عتبات

 صبح امروز آقای عبدالنبی گلابکش عضو هیات مدیره شرکت شمسا در حاشیه اجلاس مشترک مدیران استانی و شمسا در خصوص عتبات طی گفتگویی کوتاه با خبرنگار پایگاه خبری حج نیوز دیدگاه خود را پیرامون موفقیت ها و دستاوردهای طرح استانی اعزام متمرکز زائران ایرانی به عتبات و نقش آقای دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و رییس سازمان حج و زیارت بیان کرد.که مشروح آنرا به شرح ذیل بخوانید.

*دیدگاه شما پیرامون اجرای طرح اعزام زائر متمرکز استانی چیست ومهمترین مزایا و دستاورهای آن را چه میدانید؟

بسیار خوب است ، زائرین راضی هستند، نرخ را کاهش داده ، بازار آزاد برها را کساد کرده تا جایی که مراجعه کردند به ما و درخواست نمودند که از طریق استانی  زائر اعزام کنند . در حال مذاکره هستیم ، مشروط به پذیرش مقررات سازمان حج و زیارت است ، با توجه عقد قرار داد به صورت ریالی، بار ارزی دولت کاهش پیدا یافته و نوید این هست باز هم قیمت ها کاهش بیابد.

*نقش جناب آقای دکتر موسوی بعنوان رییس سازمان حج و زیارت را در پیشبرد و تکامل و استمرار و موفقیت طرح را چگونه ارزیابی می کنید؟
فکر  وایده طرح این موضوع از جناب آقای موسوی بوده و با این تلاش که معظم له در این رابطه می نماید به جرات می توان گفت عتبات از غربت در آمده و به شکوفایی رسیده است. الحمدالله کماکان پیگیر هستند و اگر دستوری صادر بفرمایند که کلیه استان ها در قالب طرح منطقه ای پوشش داده شوند موفقیت طرح حتمی خواهد شد و قطعا منافع زائر را در برخواهد داشت و جادارد از ریاست محترم سازمان به خاطر پیشنهاد و پیگیری مستمر این طرح بی نظیرتشکر وقدردانی نمایم.

روابط عمومی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.