پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

آمار پیش ثبت نام استان فارس جهت پیاده روی از مرز 89 هزار نفر گذشت

آمار پیش ثبت نام استان فارس جهت پیاده روی از مرز 89 هزار نفر گذشت
به گزارش روابط عمومی حج و زیارت فارس ، در روز دوشنبه مورخ 1395/08/17علیرضا زینلی مدیر حج و زیارت در گفتگو با رسانه های گروهی و روزنامه های محلی استان با اشاره به اینکه تاکنون 89000نفر برای پیاده‌روی اربعین در استان فارس ثبت نام کردند، گفت:تا کنون 73000هزار ویزا صادر شده است.

علیرضا زینلی در گفت‌وگو با با رسانه های گروهی و روزنامه های محلی استان ، اظهار داشت: این تعداد در قالب 14هزار و 500 گروه ثبت نام کردند

وی با بیان اینکه اعزام از 20 آبانماه در استان فارس آغاز می شود ، گفت: آخرین مهلت ثبت نام 24 آبان ماه است و از زائران تقاضا می‌شود که ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنند.

مدیر حج و زیارت استان فارس با بیان اینکه نمایندگی کنسولگری عراق در استان فارس راه‌اندازی شده است، افزود: علاوه بر زائران استان فارس، زائران استان‌های بوشهر، کهگیلویه بویراحمد و هرمزگان نیز از طریق کنسولگری می‌توانند جهت اخذ ویزا برای ثبت نام پیاده‌روی اربعین اقدام کنند.

زینلی با بیان اینکه زائران نباید هیچ‌گونه وجه دستی در قبال دریافت ویزا پرداخت کنند، خاطرنشان کرد: مبلغ ویزا از سوی سازمان حج و زیارت 40 دلار اعلام شده که این کار به‌صورت خودکار به همراه هزینه بیمه و درمان در سیستم انجام می‌شود و نیاز به تبدیل ریال به دلار توسط زائران نیست.

وی تصریح کرد: در استان فارس 140 دفتر خدماتی زیارتی مجاز برای ثبت نام به عتبات وجود دارد که زائران باید به این دفاتر مراجعه کرده و از اعتماد به افراد سودجو پرهیز کنند.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.