پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

توضیحات رئیس سازمان حج و زیارت درباره دارندگان فیش‌های عمره

توضیحات رئیس سازمان حج و زیارت درباره دارندگان فیش‌های عمره
رییس سازمان حج و زیارت گفت: دریافت تسهیلات 15 میلیون ریالی برای دارندگان فیش های حج عمره به منزله انصراف از حج عمره نیست اما حساب زائران تا زمان تسویه اقساط مسدود خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ مهندس سعید اوحدی افزود: ارائه تسهیلات 15 میلیون ریالی سفر عتبات عالیات تنها به افرادی اختصاص دارد که دارای فیش های ودیعه  عمره در بانک ملی و ملت باشند.

وی خاطرنشان کرد: اعزام کاروان های حج و زیارت به عراق که از 18 آبان به منظور جلوگیری از تداخل ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی متوقف شده بود، همچنان با قوت ادامه دارد و هم اکنون برنامه ریزی های خاص برای ایام نوروز امسال در دست اقدام است.

او اظهارداشت: زائران می توانند ظرفیت کاروان های هر استان مربوط به اعزام ها را در سامانه عتبات (www.atabat.org.ir) جستجو و با توجه به زمان تعیین شده و کاروان مورد نظر ثبت نام کنند. 

وی با بیان اینکه اعزام هوایی و زمینی کاروان ها در این دوره تا 25 دی ماه ادامه دارد،افزود: در حال حاضر برنامه سفر عتبات عالیات شامل زیارت بارگاه اهل بیت(ع) در شهرهای نجف، کربلا و کاظمین است. 

به گفته وی، سفر به سامرا پس از حادثه تروریستی 16 آبان که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از زائران ایرانی شد، متوقف و در صورت تایید  مراجع ذیربط در آینده اعزام زائران به این شهر مقدس از سر گرفته خواهد شد. 
سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.