پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

در دیدار مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با رئیس سازمان حج ؛

پروازهای حج امسال مورد بررسی قرار گرفت

پروازهای حج امسال مورد بررسی قرار گرفت

در دیدار صبح امروز مدیر عامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با رئیس سازمان حج و زیارت ، مسائل پروازهای حج امسال مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، حمید محمدی در این دیدار ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون روند برنامه ریزی و اقدامات حج سال جاری گفت: با تلاش هیئت مسکن حج جمهوری اسلامی کار تدارک مسکن در مدینه منوره نهایی شده و بیش از  80 درصد از هتل های مورد نیاز حجاج در مکه مکرمه تامین شده است .

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اعزام 86 هزار و 500 زائر ایرانی به حج امسال ، برنامه ریزی برای پروازهای حج را یکی مهم ترین بخش های امور اجرایی حج توصیف کرد و اظهار داشت: با توجه به فرصت بسیار کم لازم است شرکت های هواپیمایی ایرانی برنامه مناسبی برای انتقال حجاج تدارک ببینند و آمادگی لازم را داشته باشند.

مهندس فرهاد پرورش مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار، ضمن اعلام آمادگی ناوگان هوایی این شرکت برای خدمات رسانی به حجاج گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خدمت شایسته به حجاج را امری واجب برای خود تلقی می کند و خدمت به زائران خانه خدا برای این مجموعه افتخار است.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در این دیدار با توجه به افزایش 35 درصدی حجاج نسبت به سال 94 اظهار داشت: از هم اکنون برنامه ریزی های لازم برای ارائه خدمات پروازی مناسب در حال انجام است و با توجه به افزایش تعداد حجاج روزانه 30 پرواز برای اعزام حجاج به سرزمین وحی انجام خواهد شد.

بر اساس این گزارش قیمت پروازهای حج یکی از محورهای گفتگوی طرفین بود که بر اساس هزینه  تمام شده نهایی خواهد شد.

86 هزار و 500 حاجی ایرانی در مدت زمانی یک ماهه از ابتدای مرداد ماه به حج اعزام می‌شوند.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.