رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به سفر هیئت مسکن حج به عربستان اعلام کرد: اجاره مسکن حجاج در مدینه تقریبا نهایی شده و اجاره محل اسکان زائران در مکه مکرمه همچنان ادامه دارد.

" />

پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

رئیس سازمان حج و زیارت: اجاره مسکن حج 97 در مدینه نهایی شده است

رئیس سازمان حج و زیارت: اجاره مسکن حج 97 در مدینه نهایی شده است

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به سفر هیئت مسکن حج به عربستان اعلام کرد: اجاره مسکن حجاج در مدینه تقریبا نهایی شده و اجاره محل اسکان زائران در مکه مکرمه همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت، حمید محمدی در جلسه جمعی از کارگزاران  حج استان تهران مجموعه های حج، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) و شهدا خطاب به مدیران مجموعه حج 96 گفت: سازمان حج و زیارت تلاش می کند تا مسیر خدمات رسانی به حجاج، روان تر و آسان تر شود که در این مسیر تجارب ارزشمند شما کارگزاران قطعا در تحقق این امر موثر واقع خواهد شد.

وی در سخنانش برگزاری جلسات آسیب شناسی حج در حوزه های مختلف حج را مثبت و ارزشمند ارزیابی کرد و اظهار داشت: نظرات کارشناسی و نقد منصفانه توسط کسانی که در صحنه اجرا در صف اول بوده اند و تجارب ارزشمندی دارند، کمک بزرگی به سازمان حج و زیارت در مسیر ارتقای خدمت به زائران خواهد بود. 

رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه آسیب شناسی حج گذشته پس از ایام تشریق آغاز شده، بیان کرد: برنامه ریزی حج 97 بر اساس همین آسیب شناسی ها و راهکارهای ارائه شده صورت گرفته است.

حمید محمدی در ادامه با اشاره به مذاکرات حج سال 97 عنوان کرد: توافق نامه حج آینده علاوه بر تاکید بر امتیازات اصولی حج گذشته، شامل حداقل 6 ویژگی و امتیاز جدید است.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص اعزام تیم مسکن حج به عربستان توضیح داد: اجاره هتل های حجاج  در مدینه تقریبا نهایی شده و روند اجاره هتل ها در مکه همچنان ادامه دارد.

رئیس سازمان حج و زیارت همچنین بر لزوم بهره گیری از روش های نوین در آموزش و اطلاع رسانی حجاج سال آینده تاکید کرد و از مدیران مجموعه های حج با توجه به ارتباط مستقیم با زائران خواست تا پیشنهادات خود را در این زمینه به سازمان حج و زیارت ارائه دهند.

لازم به یادآوری است، اخیرا سازمان حج و زیارت با اعلام فراخوانی از متقاضیان تشرف به حج در سال ۹۷ که داری قبوص تا ۳۰ آبان ۸۵ می باشند  دعوت بعمل آورده است تا برای تکمیل اطلاعات خود به سامانه حج 97 مراجعه نمایند.

پس از نهایی شدن فرآینده اجاره هتل های حجاج در مکه و مدینه منوره و همچنین نهایی شدن برنامه های پروازی حج ، در آینده نزدیک لیست کاروان های حج تمتع سال 1397 برای ثبت نام از صاحبان اسناد اولویت دار حج، اعلام خواهد شد.
 

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.