پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

قاضی عسکر:رئيس جمهور منتخب مشكلات اقتصادي مردم را برطرف كند.

قاضی عسکر:رئيس جمهور منتخب مشكلات اقتصادي مردم را برطرف كند.
به گزارش خبرنگار حج نیوز حجت‌الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي‌عسكر كه در ويژه برنامه ياد ياران در محل تكيه عباسعلي كرمان سخن مي‌گفت افزود: دشمنان مي‌خواستند با انجام ترورهاي مختلف از جمله ترور مقام معظم رهبري، شهيد بهشتي و ۷۲ تن از شخصيت‌هاي نظام و ترور رئيس جمهور و نخست وزير وقت نظام اسلامي را سرنگون كنند اما خداوند آنان را رسوا كرد و با خون شهدا انقلاب اسلامي بيمه شد.
وي بيان داشت: آيت‌الله بهشتي بارزترين چهره نظام براي اداره كشور در آن دوره بود، وي جهاني مي‌انديشيد، سيستمي فكر مي‌كرد، آينده‌نگر بود و از دانش روز بهره داشت.آقاي قاضي‌عسكر با اشاره به اينكه شهيد بهشتي فردي مؤدب و منظم بود، افزود: شهيد بهشتي مؤدبانه با فرزندان خود و ديگران صحبت مي‌كرد و هيچ‌گونه لغزشي در زندگي نداشت. وي عنوان كرد: آيت‌الله بهشتي بخش عمده‌اي از مجلس خبرگان را اداره مي‌كرد و در تدوين قانون اساسي و برنامه‌ريزي‌هاي نظام نقش مؤثري داشت و در ايجاد يك تشكل قوي به عنوان نظام اسلامي نقش كليدي و اساسي ايفا كرد.
عضو شوراي سياست گذاري ائمه جمعه تصريح كرد: دشمنان مي‌دانستند، كدام يك از چهره‌ها را بايد از مردم بگيرند تا در اين نظام نفوذ كنند.قاضي‌عسكر اظهار داشت: آيت‌الله بهشتي به راحتي مي‌توانست با شخصيت‌هاي سياسي دنيا ارتباط برقرار كند و حرف نظام را بزند و شخصيت برجسته‌اي از دست ما گرفته شد. وي خاطر نشان كرد: مقام معظم رهبري در آن زمان علاقه زيادي به شهيد بهشتي داشت و هميشه از ايشان تمجيد و تعريف مي‌كردند.نماينده ولي‌فقيه در امور حج و زيارت با بيان اينكه شهيد بهشتي اهل عبادت و مناجات نيمه‌شب بود اضافه كرد: آيت‌الله بهشتي فردي با تقوي بود و مراعات مسائل ديني را مي‌كرد.
قاضي‌عسكر افزود: مديريت امام خميني (ره) و شخصيت برجسته ايشان و همراهي و همكاري مردم موجب شد كه اين انقلاب زنده بماند و امروز جهان را تسخير خود كند. وي بيان داشت: هدف دشمن ضربه زدن به انقلاب بود كه نتوانستند اين كار را انجام دهند.نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت با اشاره به اينكه امروز منافقان در‌به‌درِ كشورهاي مختلف و ذليل و خوار در برابر صهيونيست‌ها و بيگانگان هستند، ابراز داشت: آنها حاضر شدند، ذلت در برابر صدام خونخوار را بپذيرند، اما با امام خميني (ره) همكاري نكنند. و امروز هم حاضرند در شرايط سخت اردوگاهي و سرگردان به سر ببرند، ليكن از مردم عذرخواهي و اعتراف به اشتباه خود نكنند و عظمت و عزت انقلاب را نپذيرند، بي ترديد آينده منافقان از گذشته آنها بدتر است. نماينده ولي‌فقيه در امور حج و زيارت عنوان كرد: اسلام و انقلاب اسلامي عظمت را به ايران داد در حالي كه در دوران طاغوت استعمارگران به دنبال چپاول اموال عمومي در ايران بودند.وي اذعان داشت: مردم ايران توانستند، كاري كنند كه مهم‌ترين قدرت‌هاي شيطاني به چالش كشانده شوند و هر توطئه‌اي كردند با درايت رهبري و شهامت مردم خنثي شد. آقاي قاضي‌عسكر افزود: توطئه‌هاي دشمن در افغانستان و عراق و هجمه آمريكا عليه ما زياد بود تا امنيت صهيونيست‌ها را تامين كند، اما در افغانستان طالبان سقوط كردند و كساني روي كار آمدند كه دنبال تعامل با ايران هستند. صدام نيز ديگر در عراق نيست و حكومت عراق هم پيمان ما شده و از نظر اقتصادي داد و ستد زيادي داريم.
وي گفت: مردم ايران در برابر تحريم‌ها مقاومت كردند و هر توطئه‌اي را شكست مي‌دهند.نماينده ولي‌فقيه در امور حج و زيارت يكي از نقشه‌هاي دشمنان را در رابطه با انتخابات اخير دانست و عنوان كرد: روش و برنامه‌هاي رهبري همان برنامه‌هاي امام راحل است و با رهنمودهاي ايشان انتخابات به حضور حماسي مردم تبديل شد. آقاي قاضي‌عسگر بيان كرد: مردم‌سالاري ديني در اين دوره انتخابات به معناي واقعي كلمه تحقق پيدا كرد، كانديداها با اخلاق رفتار كردند و فضاي كشور بدون هيچ درگيري آرام است. وي اظهار داشت: اميدواريم، رئيس جمهور منتخب با انتخاب افراد قوي در كابينه مشكلات اقتصادي مردم را برطرف كند و همچنين مشكلات در سياست خارجي رفع شود.

روابط عمومی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.