پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

لحظه به لحظه با زایران حج ۹۷

مسیرهای حرکت زایران از منا به سمت جمرات

مسیرهای حرکت زایران از منا به سمت جمرات

مکه مکرمه – پایگاه اطلاع رسانی حج زیارت- حدود 86 هزار نفر زایران کشورمان روزهای دهم، یازدهم و دوازدهم ذی الحجه باید از منا به سمت جمرات حرکت کنند و به رمی جمرات بپردازند.
آدرس دقیق حرکت منا به جمرات: زایران عزیزی که در منا حضور دارند و قصد عزیمت به جمرات را دارند، ابتدا از زیرگذر سمت چپ چادرهای منا به خیابان23 وارد می شوند و بعد از عبور از خیابان 23 ، از سمت راست به خیابان 202 وارد می شوند و این خیابان را تا انتها طی می کنند.
سپس زایران از سمت چپ انتهای خیابان وارد خیابان 219 می شوند و بعد از طی مسافت 90 متری وارد خیابان سوق العرب می شوند و به سمت راست یعنی سمت جمرات حرکت خواهند کرد.
طول این خیابان تا جمرات نیز نیز حدود یک کیلومتر و 800 متر خواهد بود که زایران بعد از طی این مسافت به جمرات رسیده و رمی جمره را انجام می دهند.
زایران عزیز بعد از انجام عمل رمی جمره، از کنار ستون 58 وارد خیابان ملک فیصل می شوند که بعد از عبور از مسجد خیف و بعد از طی مسافت 2 کیلومتری از کنار طریق مشاط(مسیر پیاده)به پل ملک عبدالله می رسند.
بعد از اینکه پل ملک عبدالله را پست سرگذاشتند باید از مسیر مشاط وارد خیابان 23 می شوند که بعد از عبور از تقاطع خیابان جوهره و سوق العرب از سمت راست زیرگذر مخصوص چادرهای ایران وارد منطقه چادرهای منا می شوند.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.