پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

آمادگی عراق برای استقبال از زایران اربعین حسینی/تشکر از مردم عراق بابت مهمان نوازی

آمادگی عراق برای استقبال از زایران اربعین حسینی/تشکر از مردم عراق بابت مهمان نوازی

سفیر ایران در عراق با بیان اینکه همه امور در عراق برای استقبال از زائران اربعین حسینی آماده است ، گفت: مردم عراق به صورت عاشقانه از زائران اربعین حسینی در موکب ها و منازل خود پذیرایی می کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت ؛ ایرج مسجدی در بخش خبری رادیو اربعین با بیان اینکه با نزدیک شدن به روز اربعین شاهد افزایش زائران اربعین حسینی در عراق هستیم، اظهار کرد: در مرزهای مهران، شلمچه و چزابه نیز حضور گسترده زائران مشاهده می‌شود البته به دلیل کثرت جمعیت در مرز مهران ممکن است روند حرکت در این مرز با کندی به پیش برود ولی در مجموع مشکل خاصی وجود ندارد .

سفیر ایران در عراق با بیان اینکه همه امور در عراق برای استقبال از زائران اربعین حسینی آماده است ، افزود : مردم عراق به صورت عاشقانه از زائران اربعین حسینی در موکب ها و منازل خود پذیرایی می کنند و جا دارد که از آنها به خاطر این مهمان نوازی تشکر و قدردانی کرد .

وی با بیان اینکه امنیت کامل در مسیر تردد زائرین اربعین حسینی در عراق وجود دارد و خوشبختانه تاکنون با مشکل خاصی روبرو نشده ایم، تصریح کرد : مهمان نوازی عراقی ها و محبت آنها به زائران اربعین حسینی یک موضوع بی نظیر است .
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.