پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

مدیرکل جدید حراست سازمان حج و زیارت معرفی شد

مدیرکل جدید حراست سازمان حج و زیارت معرفی شد
حجت الاسلام والمسلمین حسین نوروزی با حکم علی رضا رشیدیان به عنوان مدیرکل حراست سازمان حج و زیارت معرفی و از خدمات قاسم نصیری مدیرکل سابق حراست تقدیر به عمل آمد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ آیین تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید حراست سازمان حج و زیارت با حضور رییس سازمان حج و زیارت و جمعی از معاونان برگزار شد.

در این مراسم از خدمات قاسم نصیری مدیرکل سابق حراست سازمان حج و زیارت تقدیر به عمل آمد و حجت الاسلام والمسلمین حسین نوروزی نیز با حکم علی رضا رشیدیان به عنوان مدیرکل جدید حراست سازمان حج و زیارت معرفی شد.

متن کامل حکم انتصاب مدیرکل جدید حراست به شرح ذیل است:

حجت الاسلام جناب آقای حسین نوروزیبا سلامبا عنایت به مراتب تعهد،تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان "مدیر کل حراست"سازمان حج و زیارت منصوب می شوید.امید است با اتکال به خداوند متعال و استمداد از ائمه معصومین علیهم السلام در انجام تکالیف قانونی و بهره گیری از تجارب ارزشمند قبلی در راستای سیاست های سازمان و با همکاری مخلصانه ، صادقانه ، هماهنگ و منسجم مدیران و سایر کارکنان در انجام این وظیفه خطیر و خدمتگزاری به زائرین در پرتو ارزش های متعالی اسلام با ایجاد بستری امن توأم با آرامش و ثبات موفق باشید.

حجت الاسلام والمسلمین حسین نوروزی پیش از این مدیر کل حراست سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران بوده است.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.