پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

بازدید نماینده ولی فقیه و رییس سازمان حج وزیارت از مجموعه پخت نان حجاج در مکه/پخت حدود 2 میلیون قرص نان در مجموعه 4 واحد نانوایی حج و زیارت

بازدید نماینده ولی فقیه و رییس سازمان حج وزیارت از مجموعه پخت نان حجاج در مکه/پخت حدود 2 میلیون قرص نان در مجموعه 4 واحد نانوایی حج و زیارت
رییس سازمان حج و زیارت همراه با نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی دوشنبه از با حضور در نخستین واحد نان صنعتی حج و زیارت در مکه برای نخستین بار امسال دایر شد از وضعیت فعالیت این مجموعه بازدید کرده و از تلاش های انجام شده در این حوزه قدردانی نمودند.
به گزارش دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی حج وزیارت؛ علی رضا رشیدیان و حجت الاسلام سید عبدالفتاح نواب در نانوایی الریاعیه مکه مکرمه که توسط اداره کل تغذیه و تدارکات سازمان حج و زیارت تجهیز و از ابتدای ایام حج راه اندازی شده دیدن کردند.
رئیس سازمان حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی از خدمات و تلاش های بی وقف فعالان این مجموعه آن هم در هوای گرم این ایام قدردانی نمودند.
بخش اعظم نان زائران ایرانی توسط این نانوایی و آشپزخانه های در اختیار سازمان حج و زیارت ، تامین شده است.
رئیس سازمان حج و زیارت در حاشیه این بازدید گفت : با توجه به اینکه نان های تولید شده در کارخانه های کشور میزبان عموما با ذائقه زائران ما سازگاری نداشت امسال برای نخستین بار اقدام به انتقال این تجهیزات پخت نان صنعتی از کشور به مکه کردیم .
وی عنوان کرد : تمامی دستگاههای این نانوایی توسط اداره کل تغذیه و تدارکات نصب و راه اندازی شده و در عمل توانسته بخش عمده ای از نان زائران ایرانی را بر اساس ذائقه زایران کشورمان پخت و توزیع کنیم .
وی افزود :بر اساس آمارهای ارائه شده در این 4 واحد پخت نان از ابتدای ایام حج تا کنون بالغ بر یک میلیون و 942 هزار قرص نان پخت و توزیع شده است.
وی اظهار کرد : فقط طی روز گذشته بیش از 56 هزار قرص نان پخت شده است.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.