پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

آمار ثبت نام اربعین حسینی در سماح از 531 هزار نفر عبور کرد

آمار ثبت نام اربعین حسینی در سماح از 531 هزار نفر عبور کرد
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با تاکید بر نام‌نویسی متقاضیان سفر زیارت اربعین حسینی در سامانه سماح گفت: تاکنون بیش از ۵۳۱ هزار نفر در این سامانه ثبت نام کرده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ حجت‌الاسلام والمسلمین صحبت‌الله رحمانی ضمن اشاره به لزوم نام‌نویسی متقاضیان سفر اربعین حسینی در سامانه سماح گفت: به متقاضیان توصیه می کنیم ثبت نام خود را به روزهای آخر و نزدیک موسم اربعین موکول نکنند.

وی افزود: امسال برای سفر به پیاده‌روی اربعین حسینی نیازی به روادید وجود ندارد اما ثبت نام در سامانه و تکمیل اطلاعات الزامی است.
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت تصریح کرد: روند ثبت نام در سامانه سماح بعد از آغاز ایام محرم و عاشورای حسینی شتاب بیشتری گرفته و متقاضیان به سهولت می توانند کار نام نویسی را انجام دهند.

وی با بیان اینکه درگاه اینترنتی سامانه سماح به آدرس https://samah.haj.ir/ با خدمات دهی مناسب در خدمت متقاضیان است، گفت: متقاضیان می توانند از طریق دفاتر خدمات زیارتی سازمان حج و زیارت در سراسر کشور یا حتی از طریق اینترنت خانگی به این سامانه وصل شوند و عملیات نام نویسی را به سهولت انجام دهند.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.