پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

جلسه شورای برنامه ریزی بعثه مقام معظم رهبری برگزار شد

جلسه شورای برنامه ریزی بعثه مقام معظم رهبری برگزار شد
جلسه شورای برنامه‌ریزی بعثه مقام معظم رهبری با حضور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، رئیس سازمان حج و زیارت و تنی چند از معاونان و مدیران سازمان و بعثه برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حج و زیارت به نقل از بعثه مقام معظم رهبری؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی، در جلسه شورای برنامه‌ریزی بعثه مقام معظم رهبری به بزرگداشت هفته بسیج اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی مرهون تلاش‌ها و فداکاری‌های بسیجیان و ایثارگرانی است که در این راه برای دفاع از انقلاب و نظام به میدان آمدند و نظام جمهوری اسلامی ایران را به پیروزی رساندند.

سرپرست حجاج ایرانی به اتفاقات اخیر در کشور اشاره کرد و یادآور شد: این جریانات با راهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی با موفقیت به پایان رسید و تمامی نقشه‌های دشمنان ناکام ماند؛ درحالی‌که دشمنان برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران توطئه بزرگی را تدارک دیده بودند؛ اما خوشبختانه همچون موارد گذشته دشمنان این‌بار نیز در این توطئه خود شکسته خوردند.

در ادامه این جلسه آقای علی‌رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت در سخنانی با گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیجیان واقعی همیشه از نظام و انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند و در این خط استوار هستند؛ زیرا بسیجی یک تفکر ماندگاری است که انسان آن را باید در انجام‌وظیفه به منصه ظهور برسانند.

وی افزود: اگر تفکر بسیجی در جامعه اجرایی شود، بسیاری از مشکلات حل و شاهد پیشرفت و آبادانی در کشور خواهیم بود.

رئیس سازمان حج و زیارت همچنین به بررسی مباحث و کلیات حج 99 اشاره و تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم را در این زمینه انجام داده‌ایم و با تشکیل کارگروه‌های اجرایی موضوعات مختلف حج با جدیت دنبال می‌شود.

آقای اکبر رضایی معاون امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت نیز در این جلسه به موضوع اعزام‌های عتبات اشاره کرد و یادآور شد: اعزام‌های هوایی زائران ایرانی به عتبات عالیات در حال انجام است و متقاضیان می‌توانند برای سفر به عتبات از طریق سامانه اعزام سازمان حج اقدام کنند.

در ادامه این جلسه موضوع مسکن، حمل‌ونقل، تغذیه و سایر مسائل حج 99 با حضور اعضای شورای هماهنگی برنامه‌ریزی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت بررسی و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شد.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.