" />

پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

25 آذرماه پایان مهلت ثبت‌نام پزشکان داوطلب حج ۹۹

  • 23 آذر 1398
  • 14:25
  • RSS
  • 0 دیدگاه
  • 615 بازدید
  • Article Rating
25 آذرماه پایان مهلت ثبت‌نام پزشکان داوطلب حج ۹۹

مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، بیست و پنجم آذرماه را آخرین زمان ثبت‌نام پزشکان داوطلب حضور در عملیات بهداشت و درمان حج ۹۹ اعلام کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حج، به‌منظور فراهم آمدن تمدید شرایط ثبت‌نام بر اساس درخواست پزشکان از سراسر کشور، مهلت ثبت‌نام پزشکان داوطلب حضور در عملیات بهداشت و درمان حج ۹۹ تا پایان وقت اداری ۲۵ آذرماه ادامه خواهد داشت.

براساس این گزارش، تاکنون بیش از ۸۰۰ پزشک از سراسر کشور در سامانه مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ثبت‌نام کرده‌اند.

این گزارش حاکی است، در مرحله بعدی فرآیند جذب و انتخاب پزشکانی که ثبت‌نام کرده‌اند و به‌صورت حضوری در استان‌های سراسر کشور برگزار می‌شود، بیش از دو برابر ظرفیت موردنیاز حج ۹۹ انتخاب خواهد شد.

این گزارش می‌افزاید، پزشکان عمومی، متخصصین طب اورژانس و داخلی که علاقه‌مند به حضور در عملیات بهداشت و درمان حج تمتع ۹۹ و خدمت به ضیوف الرحمان هستند، می‌توانند در خصوص ثبت‌نام اولیه در سامانه مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر به نشانی www.hmc.ir اقدام کنند.

گفتنی است، پس از احراز شرایط اولیه ثبت‌نام‌شدگان، آزمون عملی و مصاحبه حضوری نیز برگزار خواهد شد و حضور پزشکان منتخب در مرحله حضوری الزامی است.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.