پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

رئیس سازمان حج و زیارت: شهادت حاج قاسم سلیمانی و هم رزمانش، ملت های منطقه را نسبت به خطر امریکا هشیارتر کرده است

  • 17 دی 1398
  • 18:06
  • RSS
  • 0 دیدگاه
  • 568 بازدید
  • Article Rating
رئیس سازمان حج و زیارت: شهادت حاج قاسم سلیمانی و هم رزمانش، ملت های منطقه را نسبت به خطر امریکا هشیارتر کرده است

رئیس سازمان حج و زیارت: دشمن با اقدامات کینه جویانه و تفرقه افکنی سعی در ایجاد شکاف میان دو ملت ایران و عراق داشت که شهادت حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی مهندس و دیگر شهدای این اقدام تروریستی امریکا ، این توطئه را خنثی کرده و فضای اتحاد و همدلی و اخوت را میان دو ملت تقویت کرده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، آقای علی رضا رشیدیان روز یکشنبه 15 دی ماه 98 در بیست و پنجمین جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان حج و زیارت ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سرافراز اسلام و جمهوری اسلامی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و دیگر شهدای گرانقدر اقدام تروریستی اخیر امریکا گفت: شهادت بهترین پاداش کسانی است که عمر خود را در مسیر جهاد در راه خدا صرف کرده اند و حاج قاسم سلیمانی به آرزوی دیرینه خود که رسیدن به مقام شهادت بود، نائل آمد.

رئیس سازمان حج و زیارت کشور با اشاره به توئیت رئیس جمهور امریکا مبنی بر هدف قرار دادن 52 نقطه از مراکز فرهنگی ایران در صورت اقدام انتقام جویانه جمهوری اسلامی را استدلالی احمقانه توصیف کرد و اذعان داشت: این استدلال احمقانه ترامپ این حق را برای ملتها و کشورهایی که طی این سال ها مورد استعمار ، استثمار و حملات وحشیانه این کشورها قرار گرفته اند فراهم آورده تا به تعداد انسان ها و آسیب‌های وارد شده به کشورهایشان از امریکا انتقام بگیرند.

دکتر رشیدیان در ادامه با بیان اینکه خواسته همیشگی سردار سلیمانی این بود که مسیر نورانی زیارت خصوصا در عراق و سوریه باز بماند و این تعامل بین ملت ها حفظ شود، خاطر نشان کرد: سازمان حج و زیارت با بکارگیری تمامی ظرفیت های جامعه زیارت کشور باید تلاش کند در راستای تحقق این مهم گام های جدی ، مستمر و موثر بردارد.

وی اظهار داشت: دشمن در این سال ها با طرح هایی از جمله تربیت رهبران جوان دنیای آینده ، ایجاد جنگ های روانی در فضای مجازی و شبکه سازی اجتماعی و دیگر اقدامات کینه جویانه سعی در ایجاد شکاف میان دو ملت ایران و عراق داشت که شهادت حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی مهندس و دیگر شهدای این اقدام تروریستی امریکا ، این توطئه را خنثی کرده و فضای اتحاد و همدلی و اخوت را میان دو ملت تقویت کرده است.

رئیس سازمان حج و زیارت یاد آور شد: با توطئه دشمن برای اختلاف افکنی در جهان اسلام کار تا به آنجا پیش رفت که آن روزها شاهد بودیم که این کشورها دشمنی امریکا و رژیم غاصب صهیونیستی را فراموش کرده و درگیری و دشمنی با سایر کشورهای اسلامی را در اولویت قرار داده بودند اما شهادت حاج قاسم و همرزمانش ملت های مسلمان بویژه ملت های منطقه را نسبت به خطر دشمنان واقعی شان، هشیارتر و بیدارتر کرد.

اصلاح ساختار سازمان حج و زیارت و تشکیل معاونت جدید امور عتبات عالیات

آقای رشیدیان در جلسه شورای مدیران و معاونان سازمان حج و زیارت به برنامه های در دست اجرای این سازمان در جهت توسعه و ارتقای خدمات رسانی به زائران حج و عتبات عالیات اشاره کرد و گفت: با توجه به کارشناسی های صورت گرفته در جهت ارتقای سطح کیفی و تخصصی تر شدن ماموریت ها، اصلاح چارت سازمان در دستور کار بود که با پیگیری های صورت گرفته چارت جدید با سه معاونت به سازمان ابلاغ شده که امیدواریم معاونین جدید بتوانند این ماموریت مهم را به سرانجام برسانند.

رئیس سازمان حج و زیارت ابراز امیدواری کرد که با ساختار جدید ، وظایف و ماموریت ها در تحقق منویات و اهداف سازمان، تخصصی تر، کیفی تر و با جدیت بیشتری دنبال شود .

این گزارش حاکی است درجلسه شورای معاونان و مدیران سازمان حج و زیارت از تلاش های همه مسئولان و معاونان قبلی این سازمان تقدیر به عمل آمده و برای سه معاون جدید این سازمان آرزوی توفیق شد.

بر اساس این گزارش آقای قربان میرزایی به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت، آقای اکبر رضایی به عنوان سرپرست معاونت امور حج و عمره سازمان و آقای محمد آزاد به عنوان سرپرست معاونت امور عتبات عالیات سازمان منصوب شدند و احکام نامبردگان در این جلسه تحویل ایشان شد.

 

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.