پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

خدمات رسانی کارگزاران سازمان حج وزیارت به سیل زدگان / طبخ غذا برای بخشی از روستاییان استان سیستان و بلوچستان

خدمات رسانی کارگزاران سازمان حج وزیارت به سیل زدگان / طبخ غذا برای بخشی از روستاییان استان سیستان و بلوچستان
به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت ؛ کارگزاران سازمان حج و زیارت که وظیفه خدمات رسانی به زائران حج و اعتاب مقدسه را برعهده دارند، در شرایط بحرانی و خاص هم از امداد رسانی و خدمات رسانی به مردم غافل نمی شوند .
نمونه بارز این خدمات رسانی این بار در روستاهای دورافتاده و سیل زده استان سیستان و بلوچستان و شهرستان چابهار بوقوع پیوسته است.

در روزهای گذشته که سیل ویرانگر شهرها و روستاهای استان سیستان و بلوچستان را درنوردیده و مردم این استان را دچار مشکلات متعددی کرده است، جمعی از کارگزاران استان های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی در کنار کارکنان سازمان حج وزیارت ، با امکانات موجود به یاری مردم سیل زده شتافته اند.

جمعی از کارگزاران، آشپزها و عوامل برای امدادرسانی به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان اینبار به دورترین نقاط استان رهسپار شده اند تا با طبخ غذای گرم و تقدیم آن به سیل زدگان ، بخشی از آلام این مردم را بزدایند.
کارگزاران با امکانات محدود استان و کمک های مردمی غذاهای طبخ شده را به صورت گرم به روستاهای بخش دشتیاری شهرستان چابهار استان سیستان و بلوچستان ارسال می کنند تا مردم محروم این مناطق از غذای گرم در این شرایط بحرانی تناول کنند.
آقای شکیبا عضو هییت مدیره کارگزاران استان سیستان و بلوچستان و مسئول هماهنگی و امدادرسانی کارگزاران می گوید که فرایند طبخ غذا و ارسال آن به روستاییان مناطق دورافتاده بخش دشتیاری از روزهای گذشته آغاز شده و طی روزهای آتی نیز ادامه می یابد.
وی می گوید که این خدمات رسانی با وجود امکانات محدود، بصورت مناسبی به مردم مناطق روستایی که دچار سیل شده اند، انجام می گیرد.
گفتنی است که سازمان حج وزیارت در ایام وقوع سیل در استان گلستان طی ابتدای سال نیز حضور جدی و فعالی داشت و به دستور رییس سازمان حج وزیارت به طبخ غذا برای بخشی از سیل زدگان آق قلا پرداخته بود.
اینبار نیز سازمان حج وزیارت پیشرو در خدمات رسانی به بخشی از مردم محروم استان سیستان و بلوچستان شده است و آنها را فراموش نمی کند.
امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.