پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت

تاریخ: 26 مرداد 1392

برگزاری همایش توجیهی آموزشی عوامل حج 92 در مشهد

همايش توجيهي آموزشی دستورالعمل های حج  تمتع 92 با حضور کارشناسان  سازمان حج وزیارت منطقه 4 کشور شامل استانهای خراسان رضوی ، شمالی ،جنوبی و  سیستان و بلوچستان  امروز شنبه 26/5/92  در محل تالار نور مشهد برگزار گرديد.

به گزارش حج نیوز از مشهد مقدس، این همایش توجیهی آموزشی به منظور بالابردن سطح آگاهی عوامل حج92 در بخش های مختلف مسکن، قربانی،نقل ترددی،تغذیه و... همه ساله با توجه به  تغییرات شرایط در کشور میزبان و دستورالعمل های ابلاغی سازمان برگزار می گردد که کارشناسان سازمان در بخش های مذکور به بیان توضیحات لازم در این خصوص پرداخته و به پرسش های عزیزان نیز پاسخگویی می گردد.

همایش مذکور از ساعت 8:30 صبح امروز با تلاوت قران مجید آغاز گردید و در ابتدا جلسه آقای مجردی بعنوان میزبان به حاضرین در جلسه  خیر مقدم عرض نموده و از مدیران و معاونین کاروانها و مجموعه ها خواستند تا با بهره برداری از مسایل مطروحه توسط کارشناسان سازمان و تاکید بر مسایل کلیدی در امور اجرایی حج سالجاری در جهت خدمت بیشتر به زائرین گام بردارند.
درادامه این همایش آقایان سرخوش،حسینی،ذوالفقاری،اشعریون،پناهی و نظافتی در بخش های نقل ترددی، مسکن، حراست،رایانه،مالی و طرح قربانی برای حاضرین سخنرانی خواهند داشت.
لازم بتوضیح است آقایان شاد،نوفرستی و کیخا ،  مدیران حج و زیارت خراسان شمالی، جنوبی و سیستان و بلوچستان در این همایش حضور داشتند که در ادامه حضور خود در مشهد نیز در همایش بزرگ زائرین در سالن شهید بهشتی مشهد که با حضور ریاست سازمان از ساعت 17:30الی19:30 برگزار خواهد گردید حضور خواهد داشت.
                          

روتیتر