پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت

تاریخ: 30 خرداد 1395

بازدید رئیس سازمان حج از پروژه های هتل امام علی(ع) و آشپزخانه ابوتراب-دو در نجف اشرف

رئیس سازمان حج و زیارت روز چهارشنبه 26 خردادماه در راس هیئتی متشکل از مسئولان بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت بمنظور بازدید از نحوه خدمات رسانی به زائران و روند پیشرفت پروژه‌های در حال اجرا در عراق عازم این کشور شد.

بر اساس این گزارش، مهندس اوحدی در بدو ورود به عراق، در فرودگاه نجف اشرف مورد استقبال آقای عبدالرحیم ساداتی فر سرکنسول جمهوری اسلامی ایران درنجف و همچنین مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در عراق و مدیر عملیات شرکت شمسا در آن کشور قرار گرفت.

دکتر محمدرضا باقری معاون بین الملل بعثه مقام معظم رهبری، حمید محمدی معاون امور حج و زیارت سازمان حج، مهندس ناصر خدرنژاد مدیر عامل شرکت شمسا، حجت الاسلام و المسلمین محمد زاهدی مشاور رئیس و مدیرکل حراست سازمان حج و زیارت، حسین اسماعیلی مدیر دفتر نظارت و بازرسی بعثه مقام معظم رهبری و مصطفی قاسمی مشاور رئیس سازمان حج و زیارت در امور زیرساخت های عتبات،  مهندس اوحدی را در سفر دو روزه به عراق همراهی کردند.

بازدید رئیس سازمان حج و زیارت از پیشرفت پروژه هتل امام علی(ع) در نجف اشرف

رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان و همراهان در اولین برنامه سفر خود به عراق از پروژه هتل امام علی(ع) در نجف بازدید بعمل آوردند.

در پروژه هتل امام علی(ع) که در زمینی به مساحت  دو هزار متر مربع با همت سازمان حج و زیارت و سرمایه گذاران شرکت های ایرانی و عراقی در نجف اشرف در حال اجرا است، جمعیتی بالغ بر 700 زائران اسکان داده خواهند شد.

بازدید از پروژه ساخت آشپزخانه مرکزی ابوتراب دو نجف اشرف

رئیس سازمان حج و زیارت و همراهان در این سفر از روند پیشرفت پروژه آشپزخانه ابوتراب دو نجف اشرف بازدید بعمل آوردند.

این پروژه در زمینی به مساحت 12 هزار متر مربع با بنایی متشکل از آشپزخانه پخت صنعتی و بهداشتی، انبار ، سردخانه ها و محل اقامت کارکنان و ... در حال احداث است.

این پروژه در آینده با ظرفیت پخت 15 هزار غذا در هر وعده به بهره برداری خواهد رسید.

روتیتر