پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت

تاریخ: 17 مرداد 1396

پیام رییس سازمان حج و زیارت به مناسبت گرامیداشت "هفدهم مردادماه، روز خبرنگار"

حمید محمدی، رییس سازمان حج و زیارت کشور در پیامی ضمن گرامیداشت هفدهم مردادماه، روز خبرنگار، و سالروز شهادت شهید صارمی، خبرنگار را نماد تعهد به ارزش های یک جامعه دانست.

متن پیام ریاست سازمان حج و زیارت به این شرح است:

باسمه تعالی

خبرنگار نماد اهتمام به ترویج آگاهی، دانش، صداقت، آزادی، مسئولیت پذیری اجتماعی، جامعه پذیری، عدالت، اعتماد، تعهد، پیشرفت و تعالی در جامعه است. ارج نهادن به این جایگاه مهم و سرنوشت ساز، ارج نهادن به ارزش ها، فضیلت ها، و آرمان های جامعه است. 

امسال، روز هفدهم مردادماه، روز خبرنگار را در حالی گرامی می داریم که حجاج عزیزمان در مدینه ی منوره و مکه ی مکرمه از برکات و معنویات سرشار و یکتا بهره مند هستند، و هم زمان، مجموعه ی خدمتگزاران حجاج ایرانی، با افتخار و جدیت به ارائه ی خدمات به ضیوف الرحمن اهتمام می ورزند؛ در این میان اصحاب رسانه صادقانه و بی وقفه همراه با انگیزه و نشاط، این لحظات ناب را به ایران منعکس می کنند.

به همین مناسبت با تاکید بر نقش خطیر خبرنگاران در جامعه، و ارج نهادن به تلاش های عزیزان، ضمن گرامی داشت شهدای عرصه ی رسانه، روز خبرنگار را به خبرنگاران و فعالان حوزه ی رسانه صمیمانه تبریک عرض می کنم.

هم چنین به طور ویژه از خبرنگاران حوزه ی حج و زیارت رسانه ها تشکر می کنم و توفیقات بیش از پیش برای همه ی عزیزان از خداوند متعال مسئلت دارم.

حمید محمدی 
معاون وزیر و رییس سازمان حج و زیارت


روتیتر