پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دوره آموزش‌های تکمیلی خادمان فرهنگی عمره و اعتاب برگزار می‌شود

دوره آموزش‌های تکمیلی خادمان فرهنگی عمره و اعتاب برگزار می‌شود
مدیر آموزش بعثه مقام معظم رهبری از برگزاری دوره آموزش‌های تکمیلی خادمان فرهنگی عمره و اعتاب مقدسه خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی اخویان از برگزاری دوره آموزش‌های تکمیلی خادمان فرهنگی عمره و اعتاب مقدسه خبر داد و اظهار کرد: دومین دوره آموزش بدو خدمت روحانیون عتبات عالیات و دوره آموزش تکمیلی مداحان عتبات عالیات و خادمان فرهنگی عمره مفرده برگزار می‌شود.

مدیر آموزش بعثه مقام معظم رهبری با بیان اینکه انتخاب واحد اولین دوره آموزشی در فروردین ماه 1399 انجام گرفت، یادآور شد: انتخاب واحد دومین دوره آموزشی در روزهای سوم تا هشتم آبان ماه 1399 برگزار می‌شود که علاقه‌مندان باید برای ثبت‌نام در این دوره آمادگی قبلی داشته باشند.

وی گفت: از آنجای که سرفصل‌های جدید آموزش خادمان فرهنگی حج و زیارت به تصویب رسیده و به مرحله اجرا نزدیک شده است، لازم است خادمان فرهنگی عمره و اعتاب مقدسه که از زمان معرفی آنان به مدیریت آموزش بیش از سه سال گذشته و آموزش‌های آنان ناقص مانده، براساس تقویم آموزشی دوره دوم آموزش اقدام کنند.

اخویان خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می توانند برای نام نویسی در این دوره آموزشی به آدرس اینترنتی http://amoozeshbeseh.ir/CourseList/ShowCourses/69 مراجعه کنند.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.