پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

رئیس سازمان حج و زیارت : مسلمانان هرگز از آرمان آزادی فلسطین کوتاه نمی آیند

رئیس سازمان حج و زیارت : مسلمانان هرگز از آرمان آزادی فلسطین کوتاه نمی آیند
رئیس سازمان حج و زیارت در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس گفت : استکبار و صهیونیست بدانند مسلمانان هرگز از آرمان آزادی سرزمین‌ فلسطین کوتاه نخواهند آمد و نمود آن را در روز قدس شاهدیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت؛علی رضا رشیدیان در این پیام تصریح کرد : در این دوران سخت کرونایی هم این حضور و حمایت جلوه ای دیگر در فضای مجازی یافته و فلسطینیان می دانند که دلهای همه مسلمانان بلکه همه آزادگان جهان در این مقاومت و انتقاضه همراهشان است.
متن کامل پیام رئیس سازمان حج وزیارت به شرح ذیل است:
قداست این سرزمین سالهاست که در زیر سیطره قدمهای شوم قومی نژاد پرست لگدکوب می شود، سرزمین پیامبران، خاکی مقدس که قبله گاه اول مسلمین، معراجگاه پیامبر اعظم ، زادگاه مسیحا و مهد دعوت موسی بوده و طی قرنها پیامبران بسیار در آن ظهور کردند، امروز جولانگاه صهیونیسم شده است.
صهیونیسمی که برای سیطره خود بر منطقه با شعار از نیل تا فرات به این وادی مقدس قدم نهاده و آن را سرزمین موعود خود می نامند تا با توسل به آن جای پایی محکم کرده و از آنجا به سایر نقاط سلطه خود را توسعه دهند.
کسانی که برای اثبات آنچه که به ناحق می خواهند در سالهای طولانی اشغالگری خود، خونها ریختند "الدوره ها" شهید کردند و با توپ و تانک به درون شهرها و خانه های مردم هجوم برده و با قتل عام ساکنان آن، منازل و شهرها را برای اسکان قوم یهود مهیا کردند و می کنند.
امروز فلسطین اگر زنده است به برکت خون جوانانی است که با سنگ و دست های خالی ، بدون هیچ پشتوانه ای نظامی جز اتکا به خداوند در مقابل متجاوزین تا دندان مسلح ایستاده اند و انتفاضه های را رقم زده اند وافسانه قدرت پوشالی صهیونیست را درهم شکسته و تا آزادی فلسطین و نابودی این رژیم غاصب هم آرام نمی گیرند.
امروز فلسطین اگر زنده است به برکت روزی به نام "روز قدس" ، نماد وحدت آفرین و یادگاری مانا از بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و روشن ماندن مشعل انتفاضه این ملت علیه اسرائیل غاصب است.
روزی که مسلمانان و آزادگان جهان با حضور و حمایت معنوی از مردم این سرزمین قوت قلب و مرهمی هستند بر دل زخم دیده آنان تا راهی را که آغاز کرده اند به انجام برسانند.
آری ملت ایران بیش از همه خود را برای حضور و حمایت گسترده از ملت فلسطین در این روز و زنده نگه داشتن این مقاومت موظف می داند چرا که خود ملتی آزاده و ایستاده در برابر استکبار است و می داند اراده پولادین انسان بر هر سلاحی غالب است و تقویت روحی و معنوی فلسطینان راهی برای همراهی و همدلی با آنان در این مبارزه مقدس است.
آری روز قدس اینک به یمن بینش عمیق و نگاه آرمان خواهانه و آینده نگرانه بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر لزوم وحدت و یکپارچگی جهان اسلام تبدیل به مظهر اتحاد امت های اسلامی و انسجام مشت های گره کرده و فریادهای رسای آزادی و آزادی خواهی از یوغ ددمنشان خبیث شده است.
روز قدس زنده است از آن رو که جبهه مقاومت با وجود سرداران بزرگی چون حاج قاسم سلیمانی و ابومهندس المهدی ، عماد مغنیه شکل گرفت آنانکه تا لبنان و فلسطین وسوریه ،عراق و افغانستان و یمن حضورشان روشنی بخش جان های رنج کشیده مظلومان عالم شده است مردانی آزاده که الگوی جوانان مقاومت در سرزمین های اسلامی شده اند.
مردانی خالص و بی ادعا به بیان مقام معظم رهبری که فرمودند :" همه ملتها و دولت های اسلامی باید مسئله فلسطین را در زمره مسائل درجه اول خود بدانند" اولویت شان مقاومت در برابر استیلای صهیونیسم و رهایی ملت های مسلمان از سیطره استکبارصهیونیستی بود و دراین مقاومت ابهت پوشالی این رژیم غاصب را در هم شکستند.
امروز آزادگی و مقاومت این مردان بی ادعا از چمران ها تا حاج قاسم سلیمانی ها مظهر و الگوی همه مظلومان جهان از جمله فلسطینیان است که در میان بیم و امیدی که خاورمیانه و جهان را در این روزهای سخت شیوع کرونا و بیش و پیش از آن آفت قدرت های استکباری در استبداد و استیلا بر ملت های مظلوم فراگرفته ، روز به روز قدرتمندتر و تنومندتر می شود.
استکبار و صهیونیست بدانند مسلمانان هرگز از آرمان آزادی سرزمین‌ فلسطین کوتاه نخواهند آمد و نمود آن را در روز قدس می بینند و در این دوران سخت کرونایی هم این حضور و حمایت جلوه ای دیگر در فضای مجازی یافته و فلسطینیان می دانند که دلهای همه مسلمانان بلکه همه آزادگان جهان در این مقاومت و انتقاضه همراهشان است.
ما نیز در خانواده حج و زیارت با تبعیت از فرامین ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) همدوش ملت ایران و سایر مسلمانان و مردمان آزاده جهان ضمن اعلام انزجار از غاصبان سرزمین قدس ؛ تداوم حمایت خود از قیام ملت فلسطین را وظیفه ای شرعی ، عقلی و انسانی خود می دانیم و بر آن استوار هستیم .
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.