پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دستورالعمل حمل و نقل در حج تمتع 1402 ابلاغ شد

دستورالعمل حمل و نقل در حج تمتع 1402 ابلاغ شد

دفتر برنامه ریزی و اعزام زائران حج و عمره ، دستورالعمل حمل و نقل در حج تمتع 1402 را به مدیران کاروان و مجموعه به جهت آگاهی و اطلاع رسانی مطلوب به زائران، ابلاغ کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت؛ این دستورالعمل 24 صفحه ای که در اختیار مدیران مجموعه و کاروان های حج تمتع 1402 قرار گرفته است به صورت اجمالی به موضوعاتی نظیر حمل و نقل هوایی، دانستنی های حمل و نقل برون شهری(زمینی)،حمل و نقل درون شهری،نقل ترددی و وظایف مدیران مجموعه در حوزه حمل و نقل اشاره شده است.
در این کتاب به صورت کامل به موضوعات دانستنی های حمل و نقل هوایی، داستورالعمل حمل و نقل هوایی، عملیات رفت از ایران، ورود به فرودگاه مدینه یا جده، برگشت به ایران از فرودگاه مدینه منوره، برگشت به ایران از فرودگاه جده، دستورالعمل حمل و نقل برون شهری، حمل و نقل برون شهری مدینه منوره، عزیمت از مدینه به مکه (کاروان های مدینه قبل)،میقات شجره، عزیمت از مدینه به فرودگاه مدینه(کاروان های مدینه بعد)،حمل و نقل برون شهری مکه مکرمه، شرکت های نقل بین شهری، اهمیت نقل ترددی، تشریح اجمالی طرح ترددی ، مراحل اجمالی شش گانه نقل ترددی و ..... اشاره شده است.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.