پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

رئیس سازمان حج و زیارت در گفت‌وگو با فارس:

بازپرداخت 110 میلیارد تومان به حساب زائران حج تمتع 92

بازپرداخت 110 میلیارد تومان به حساب زائران حج تمتع 92
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: با مذاکراتی که با بانک مرکزی انجام شد و با همکاری مدیرکل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بخشی از ارز مورد نیاز برای حج و عمره سال بعد تأمین شد. - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920627000968#sthash.5NkFvQWT.dpuf

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: در راستای احترام به حقوق زائران حج 92 در مجموع مبلغ 110 میلیارد تومان در حج امسال به زائران بازگردانده شد و هم اکنون سهم تمام زائران به حساب آنها واریز شده است و با توجه به اینکه این موضوع دغدغه مقام معظم رهبری و نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت بود با همکاری بانک ملی توانستیم این مهم را محقق کنیم.

به گزارش حج نیوز سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: با مذاکراتی که با بانک مرکزی انجام شد و با همکاری مدیرکل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بخشی از ارز مورد نیاز برای حج و عمره سال بعد تأمین شد.

وی ادامه داد: تأمین ارز سال آینده با اعمال تخفیف بوده است و به این ترتیب، قراردادهای عمره و حج سال آینده در زمان حج سال جاری بسته می‌شود و این موضوع چند مزیت دارد چون هنوز هیچ کشوری برای بستن قرارداد عمره خود اقدام نکرده است می‌توانیم به جهت رفاه حال زائران با ساختمان‌های نزدیک به حرم قرارداد ببندیم و می‌توانیم در چانه زنی حقوق زائر را حفظ کنیم و امیدواریم بهترین امکانات را در خدمت زائران قرار دهیم.

رئیس سازمان حج و زیارت اظهار داشت: سازمان حج و زیارت وظیفه خود می‌داند که در جهت مصالح زائر گام بردارد و قطعاً تلاش ما این است که کیفیت خدمت رسانی را بالا ببریم و زودتر مذاکرات را انجام دهیم و بخشی از پول مسکن را هم واریز کنیم که حتی اگر نتوانیم قیمت‌ها را تعدیل کنیم، بتوانیم خدماتی با کیفیت بالا را به زائران بدهیم.

وی افزود: در راستای احترام به حقوق زائران در مجموع مبلغ 110 میلیارد تومان در حج امسال به زائران بازگردانده شد و هم اکنون سهم تمام زائران به حساب آنها واریز شده است و با توجه به اینکه این موضوع دغدغه مقام معظم رهبری و نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت بود با همکاری بانک ملی توانستیم این مهم را محقق کنیم.

روابط عمومی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.